Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nové varianty HEETS Dimensions v IQOS Club a prodejnách, jak chutnají?

0

Od 1. února 2021 si můžete zakoupit exkluzivní limitovanou edici HEETS Dimensions, jejíž  receptury příchutí namíchali šéfkuchař Juan Amador, držitel tří michelinských hvězd a barista René Soffner, vítěz soutěže Nejlepší mixolog Evropy 2019.

Limitovaná edice HEETS Dimensions, kterou jsme vám představili už loni v našem článku pod názvem HEETS Creations, konečně přichází i do Česka a Slovenska. V předprodeji je můžete zakoupit v IQOS Club a také na značkových prodejnách IQOS (vyhledat prodejnu na mapě).

 

Oproti zahraničí je v ČR cena HEETS Dimensions stejná, tedy 1040 Kč za karton, jako u standartní nabídky, koupit je můžete po přihlášení do IQOS Club zde.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Jak chutnají HEETS Dimension?

HEETS Dimensions Apricity

Podle výrobce má výraznou tabákovou směs s dřevitou chutí, doplněnou o meruňkové aroma. Podle nás jde o nejchutnější variantu postavenou na variantě Amber, ze které je ovoce opravdu výrazně cítit. 

 

HEETS Dimensions Apricity s meruňkovou příchutí

HEETS Dimensions Noor

Jemná tabáková směs s oříškovou chutí má být vyvážená citrusovými tóny. Nám hodně připomíná krémovou chuť HEETS Teak (slabší Bronze), jemnější Noor jsou ale zemitější a sametovější, zřetelně v nich je z nich cítit nasládlé ovoce. 

HEETS Dimensions Noor s oříšky

 

HEETS Dimensions Ammil

Jemná tabáková směs se svěží chutí koření obohacenou bylinkovými tóny bazalky. Popis výrobce je tentokrát naprosto výstižný, chuť je podobná mentolovým Willow doplněnými výraznou bazalkou.

HEETS Diemensions Ammil

Budeme rádi, když nám na našem Facebooku nebo tady v komentářích napíšete, jak vám limitovaná edice HEETS Dimensions chutná. 

Patří do rubriky: HEETS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Rupert a Kočičková skvěle bavili v poslední letošní talk show, podívejte se v IQOS Space

0

Bláznivý pokec Ester Kočičkové, Matěje Ruperta, Dano Dangla z Partičky a slovenské komičky Simony Salátové v talk show moderoval Ondřej Sokol a Vera Wisterová. V článku se dozvíte, kde si pořad stále můžete prohlédnout a co dalšího vám uteklo. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.