Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Nový IQOS Iluma v Rusku nebude, ředitelka Andrea Gontkovičová komentuje odchod z trhu

Generální ředitelka Philip Morris Andrea Gontkovičová v rozhovoru pro pořad Agenda Byznys Zprávy na Seznamu okometovala situaci prodeje a výroby v Rusku a na Ukrajině po začátku války.    

0

IQOS ILUMA v Rusku nebude

Na březen 2022 bylo naplánovano zahájení prodeje čtvrté generace IQOS ILUMA v Rusku (Představení IQOS ILUMA). Zásadní zprávou v rozhovoru je zrušení prodeje v souvislosti s vpádem Ruské federace na území Ukrajiny. Ukončení prodeje produktů PMI, které oznámilo představenstvo, bude znamenat výpadek až 10% světových tržeb a 6% zisků společnosti. 

 

Evakuace továrny v Charkově

Ředitelka dále vysvětlovala rychlou reakci na události v Charkově, který je od prvních dnů invaze odstřelován a ve kterém má PMI továrnu na cigarety. Více než 500 lidí, zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků, pomohla firma přesunout do bezpečí na Ukrajině a dalších tisíc lidí přesunula do zahraničí, mimo jiné také do kutnohorského výrobního závodu, který rychle převzal část ukrajinské výroby cigaret.  

„Bylo to velmi dramatické. Továrnu jsme zastavili vlastně z minuty na minutu. Ale otázka výroby šla v tu chvíli na druhou kolej. Šlo nám o naše zaměstnance a jejich rodiny, říká Gontkovičová.“

Celý rozhovor si můžete přehrát na Seznam Zprávy

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

7 příchutí VEEBA, recenze jak chutná nová jednorázová elektronka za 127 Kč od Philip Morris

0

PMI znovu rozšiřuje portfolio, uvádí na trh prémiovou jednorázovou elektronickou cigaretu pod novou značkou VEEBA. Hodí se do kapsy např. na krátké potahování, když není čas zapínat IQOS. Na konci článku najdete slevu a ještě odměnu za vrácení prázdné elektronky. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.