Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nový IQOS PASS, vygenerujte si zákaznickou kartu pro snadnou identifikaci na prodejně

Nový IQOS PASS odstraňuje nutnost nahlašovat jméno nebo telefonní číslo pro přístup k účtu, u pokladny stačí ukázat kód. Vygenerujte a uložte si digitální zákaznickou kartu na webu IQOS.

0

Co je IQOS PASS

Známe to všichni, kteří potřebujeme nahlásit svůj účet při nákupu na prodejně, hosteska se přede všemi zeptá na jméno nebo telefon, což nemusí být vždy příjemné, někdy je to i zdlouhavé. Nový IQOS PASS elegantně řeší identifikaci účtu načtením čárového kódu. Údaje na kartě slouží pouze k identifikaci prodejci, neumožňuje přihlášení do účtu ani čerpání bodů, je tedy naprosto bezpečný. 

 

Jak vypadá IQOS PASS

Jednoduchá digitální zákaznická karta, snadno vygenerovaná na webu IQOS.com, zobrazuje čárový kód, který obsahuje jméno, telefon a zaregistrovaný email. Můžete ji mít uloženou v iPhone nebo Android peněžence, nebo jako obyčejný obrázek v galerii. Prodejce ji načte a hned vidí váš správný účet. 

Jak si vygenerovat IQOS PASS

Stejně jako používání i vygenerování IQOS PASS je velmi snadné, na webu IQOS.com stačí zadat jméno, telefon a email do formuláře a hned se vygeneruje kód pro uložení. Není třeba přihlášení do účtu, digitální kartu si lze uložit do mobilu nebo odeslat emailem. 

Vygenerovat IQOS PASS

Kde použít IQOS PASS

Zákaznickou kartu lze použít od 1.4.2024 na všech prodejnách IQOS, ale i v sítích trafik GECO, připravují se sítě Valmont, Raley, Inmedio, Don Pealo a další. 

 

Prodejny Geco

Na prodejnách Geco je k dispozici QR kód, který si naskenujete a při načtení ke Geco kartě máte slevu na kartony Terea. IQOS PASS zůstává uložený na zákaznické kartě Geco, takže už ho pak už nemusíte načítat znovu. Pro více informací se doptejte u obsluhy.

 

Zkušenosti uživatelů s IQOS PASS:

Nebylo mi nikdy moc přijemné prozrazovat veřejně své telefonní číslo, bůh ví, kdo poslouchá. Zákaznickou kartu jsem si na webu pořídila hned první den, je to super. 

Anička

IQOS PASS jsem fakt přivítal, při nákupech v IQOS STORE je to teď rychlovka, žádné diltování, jedno pípnutí na kase a hned mám přičtené body.

Michal

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.