Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nový model IQOS 3 představen ve dvou verzích, IQOS 3.0 a MULTI

Philip Morris dnes představil dvě nejnovější verze IQOS, označené 3.0 a MULTI s opakovaným použitím. Obě verze byly představeny v atraktivních metalických barvách, na našem trhu se jich dočkáme do konce roku. 

Právě dnes proběhla v japonském Tokiu, zemi kde je IQOS nejpopulárnější na světě, tisková konference, na které byly představeny dva nové modely IQOS. První se podobá současné verzi se zkrácenou dobou nabíjení o 15%, novinkou bude IQOS Multi s opakovaným použitím, jasně mířící proti konkurenčnímu GLO.  

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

IQOS 3.0

Nástupce současné verze 2.4 Plus přichází s označením 3.0 v několika atraktivních barvách, především v dosud nedostupné zlaté. Koncept samostatného holderu byl zachován, do nabíječky se ale vkládá ze strany, při zasunování ho nebude třeba natáčet správným směrem a je přidržován magnetem. 

První česká uživatelská recenze IQOS 3

Díky tomu nebude nový IQOS kompatibilní s předchozím příslušenstvím, jiný je i zdroj s moderním konektorem USB-C. Doba nabíjení byla zkrácena o 15% a zdvojnásobením životnosti na 24700 cyklů. Holder se bude i nadále nabíjet po každém použití, i jeho nabíjení však bylo zkráceno na 3:30 minut.

Vlevo IQOS 2.4 Plus, vpravo IQOS 3.0  

Nový IQOS 3 má nyní jen jedno tlačítko, neboť byl zřejmě z důvodu nedostatečného využití odstraněn Bluetooth, čehož asi nebudeme litovat, neboť aplikace nebyla nikdy oficiálně uvolněna ke stažení (pokud máte zájem, přečtete si návod k instalaci IQOS Connect).

 

Andre Calantzopoulos, generální ředitel PMI, na tiskové konferenci uvedl:

"Používáme IQOS celý den a stále ho nosíme sebou, pokládáme ho na stůl jako telefon, proto chceme, aby byl krásný".

Čtyři základní barvy IQOS 3, zlatá, modrá, černá a bílá mají proto výměnné nejen horní kryty holderu, ale také boční kryt dobíječky, díky čemuž údajně vznikne až 576 barevných kombinací. 

Výměnné kryty najdete na obou modelech IQOS 3 

IQOS 3 Multi

Jako absolutní novinka přichází IQOS 3 Multi s opakovaným použitím. Jde o jeden kus zařízení, do kterého se přímo zastrkuje náplň HEETS a lze ho používat opakovaně až na 10 použití. Viditelně vznikl jako reakce na konkureční GLO, aby odstranil jeho jedinou výhodu opakovaného použití bez nutnosti čekání na dobití. Aby však nebyl příliš velký do ruky, má menší baterii a USB-C rychlonabíjení. Přečtěte si naší recenzi a zkušenosti.

IQOS 3 Multi je o něco delší a užší, HEETS se do něj vkládají přímo
Jak koupit IQOS se slevou

Dostupnost a cena IQOS 3

Po tokijské premiéře můžeme očekávat představení pro evropský trh v průběhu listopadu, zahájení prodeje bude v jednotlivých regionech probíhat od prosince. Na oznámení ceny si zatím musíme počkat, lze ale očekávat, že dojde ke zlevnění současně prodávaného IQOS 2.4. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.