Nezávislý magazín, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

O našem webu IQFAN.cz

Nezávislý fanouškovský web magazín IQFAN.cz vznikl z nadšení pro zdravější kouření prostřednictvím IQOS, který považujeme za revoluční náhradu za konvenční cigaretu. 

0

Milujeme IQOS, za pár měsíců nás okouzlilo čistější dýchání, první ranní nádechy bez kašlání a také voňavé oblečení. A proto jsme se rozhodli přinášet na našem webu co nejvíc nezávislých informací, aby se o takovém komfortu dozvědělo co nejvíce kuřáků. 

Martin Matkal Kalián
už žádné hoření, stačí dobře zahřívat

Prohlášení provozovatele webu

Web IQFAN.cz je nezávislý a společnost Philip Morris Products S.A. ho neautorizovala, nepřevzala nad ním záštitu ani ho jinak neschválila, je soukromou aktivitou fanoušků.  

 

IQOS je ochranná známka ve vlastnictví společnosti Philip Morris Products S.A. Žádné popisované ani inzerované výrobky nebo příslušenství, které nejsou originálními výrobky nebo příslušenstvím IQOS, nejsou žádným způsobem schvalovány, přezkoumávány ani podporovány společností Philip Morris Products S.A. a veškerou odpovědnost za tyto výrobky nese i nadále maloobchodní prodejce, distributor a/nebo výrobce těchto výrobků.

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus