Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Obří soutěž o Škodu Enyaq, dovolené za 100.000 Kč a tisíc iPhonů, MacBooků a dalších cen.

Od 18. října běží největší soutěž v dějinách IQOS. Kolikrát opíšete kód z krabiček náplní, tolikrát se zúčastníte. Losuje se o denní výhry, týdenní dovolenou a na konci o auto! A je velmi unikátní, sami si vybíráte, o co chcete soutěžit. 

Philip Morris odstartoval zatím největší soutěž IQOS za celou dobu, co je na našem trhu. Soutěž běží do půlnoci 14. listopadu 2022, 15.11. se bude losovat hlavní výhra.

Zkrácená pravidla soutěže

 

Jak hrát soutěž s IQOS

Zúčastnit se je snadné. Na titulní stránce IQOS.com stačí vstoupit na stránku soutěže, přihlásit se svým IQOS Club účtem a nahrát kód (denně max 30) ze spodní strany krabiček náplní HEETS, Fiit nebo kapslí VEEV. Ale pozor, pouze českých, dovozové se nepočítají! Krabičky s kódy si musíte uschovat pro případnou kontrolu při výhře.

Po nahrání kódu si vyberete, o co ten den chcete hrát. Pro kartu Benzina, Alza voucher nebo vstupenku na IQOS párty stačí kód z jedné krabičky, pro hodnotnější výhry potřebujete kódy tři. Počet nahraných u uplatněných kódů vidíte na stejné stránce pod svým účtem. 

 

Následující pracovní den se v záložce Výherci dozvíte, zda jste vyhráli. Pokud ne, váš kód je automaticky zařazen do týdeního slosování o dovolenou a současně i o hlavní výhru Škoda Enyaq.

Začít soutěžit

O co se hraje

Pro účast v soutěži potřebujete různý počet nahraných kódů z krabiček, uvádíme v závorce. Každý uplatněný kód hraje současně o dovolenou a auto. 

Hlavní výhra na konci soutěže Elektrická Škoda Enyaq iV

Každý týden: Exotická dovolená za 100.000 Kč 

Každý den:

  • iPhone 13 PRO (3 kódy)
  • Apple MacBook Pro 13 (3 kódy)
  • Samsung OLED televize (3 kódy)
  • elektrická koloběžka Scooter (3 kódy)
  • kávovar Espresso Sage (3 kódy)
  • varný robot Tefal (3 kódy)
  • Alza voucher 2000 Kč (1 kód)
  • karta Benzina (1 kód)
  • IQOS párty roku (o co jde? Viz konec článku), (1 kód)

Bonusové kódy

Svůj kód můžete dokonce zdvojnásobit pomocí bonusového kódu. Ty získáte za sledování videí na stránce soutěže, od svých IQOS partnerů, na prodejnách IQOS a podobně. V naší Facebookové skupině je lidé také denně darují. Každý kód lze použít jen jednou spučasně s kódem z krabičky. 

 

Co je IQOS párty

Ve hře je celkem 100 vstupenek 1+1 na největší IQOS párty roku, na které bude představena budoucnost zahřívaného tabáku. A protože Facebookové tamtamy už bubnují, víme, že jde o představení nové generace IQOS ILUMA, o které už jsme vás informovali a pro kterou už máme novou rubriku

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY IQOS ILUMA
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.