Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Ochucené TEREA a HEETS stále v prodeji v Polsku a na Slovensku, kolik si jich můžete dovézt

Ačkoli směrnice EU hovoří jasně, v Polsku a na Slovensku ji nestihli implementovat do zákona a proto u nich zatím nebyl zakázán prodej ochucených náplní TEREA, HEETS a FIIT. 

Evropská nařízení jsou pro všechny členské země závazná, mnohokrát se ale stane, že některé státy je nestihnou implementovat. V případě ochucených náplní se jedná například o naše sousední státy Polsko a Slovensko, což je pro Českou republiku problém, protože se tak roztáčí přeshraniční černý trh.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

O dovoz ze Slovenska asi tolik nepůjde, protože jsou tam náplně o něco dražší než u nás doma, problémem může být Polsko, kde jsou díky nízkým daním na tabák  ceny výrazně nižší nejen u cigaret, ale i náplní TEREA a HEETS. 

Kde koupit TEREA v zahraničí

V případě indviduálního dovozu asi nebudou úniky na spotřební dani a DPH významné, horší to bude u cílených dovozů od pašeráků. Na ty číhá celní správa na všech tazích z Polska a jak jsme se přesvědčili při příjezdu do ČR, kontroly jsou opravdu masivní a na denním pořádku. Všem proto doporučujeme nastudovat celní vyhlášku určující povolené množství individuálního dovozu. V případě zahřívaných náplní jde o cca 46 krabiček na osobu

Kolik můžu dovézt náplní TEREA

V Polsku se hovoří o ukončení prodeje ochucených náplní pravděpodobně v prvním nebo druhém čtvrtletí roku 2024, na Slovensku leží zákon v parlamentu, neprošel ale zatím do třetího čtení a tak termín schválení není jasný.

Patří do rubriky: HEETS FIIT
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.