Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Od srpna 2022 končí prodej zařízení IQOS 2.4+, náhradou je IQOS lil SOLID

Po pěti letech na trhu končí prodej IQOS 2.4+. Cenově dostupnou náhradou může být lil SOLID a v prodeji zůstává IQOS 3 DUO za zvýhodněnou cenu. 

0

Prodej IQOS 2.4+ byl zahájen v roce 2017 a od té doby prošlo zařízení mnoha vylepšeními, výrobce ztenčil keramickou čepel pro snadnější vkládání náplní, prodloužena životnost baterie a další. Vydána byla také celá řada barevných limitovaných edicí, na které se můžete podívat v naší speciální rubrice

 

Náhradou za končící zařízení je loňská novinka IQOS lil SOLID (recenze lil), která nabízí až 25 použití na jedno nabití a prodává se s 5 krabičkami náplní Fiit za velmi výhodnou cenu, samotné zařízení vyjde na 190 Kč. 

Koupit lil SOLID

 

Nejlepším řešením je nákup prémiového IQOS 3 DUO (recenze IQOS 3 DUO), který nabízí nahřívání dvou náplní za sebou a dobíječka vydrží až na 25 náplní. Prodává se také s pěti krabičkami náplní HEETS.

 

Koupit IQOS 3 DUO

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

7 příchutí VEEBA, recenze jak chutná nová jednorázová elektronka za 127 Kč od Philip Morris

0

PMI znovu rozšiřuje portfolio, uvádí na trh prémiovou jednorázovou elektronickou cigaretu pod novou značkou VEEBA. Hodí se do kapsy např. na krátké potahování, když není čas zapínat IQOS. Na konci článku najdete slevu a ještě odměnu za vrácení prázdné elektronky. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.