Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Oficiální složení náplní HEETS pro IQOS podle výrobce Philip Morris

Oficiální složení cigaretových náplní HEETS výrobce přesně nezveřejňuje, na emailový dotaz nám zaslal toto vyjádření, které bez úprav zveřejňujeme. Z čeho se skládá filtr? 

0

Mnoho zákazníků se ptá na složení cigaretových náplní HEETS. Na různých webových stránkách, zejména prodejců elektronických cigaret, kterým IQOS konkuruje, se spekuluje o možné škodlivosti například chladící složky ve filtru, která během potahování z HEETS tvrdne a degraduje.

 

TIP: Od října 2020 se změnil obsah tabáku v HEETS na 5,4 g v jedné náplni.

 

Dotázali jsme se proto emailem přímo výrobce a zveřejňujeme jeho úplnou odpověď, která poměrně přesně kopíruje Z čeho se skládá HEETS, získaný ze zahraničních zdrojů.

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Složení HEETS podle Philips Morris

Filtr s biopolymerovým filmem (skládaná fólie uvnitř prostoru filtru) je vyroben z kyseliny polymléčné, což je jeden z nejrozšířenějších biopolymerů na světě. Získává se z cukrové třtiny nebo škrobu, odstraňuje nadměrné vodní výpary z aerosolu a tak snižuje pocitovou teplotu aerosolu / výparu. Společnost Philip Morris International (PMI) ho vyhodnotila jako vhodný k použití. Během testování IQOS nebylo odhaleno, že by se z biopolymerové filmu uvolňovaly jakékoliv škodlivé látky.

 

Náústek filtru je z acetátu celulózy, který je podobný filtru na cigaretě. Trubička, filtr z polymerové fólie a tabáková vložka jsou zabalené do papíru náplně a připojené k ústenkou filtru náústenkovým papírem.

 

Tabáková náplň byla navržena přímo pro IQOS, vyrábí se z vybrané směsi skutečného tabáku. IQOS kopíruje mnoho smyslových a rituálových aspektů kouření, avšak využívá technologie zahřívání, ne spalování. Neměl by se současně používat s kouřením cigaret. Průměrný čas trvání použití je přibližně stejný jako při kouření cigarety, ale tabákové náplně nejsou cigarety a nezapalují se ani zápalkami ani zapalovačem.

 

Pod papírem HEETS je hliníková fólie, jejíž smyslem je zabránit zapálení tabákové náplně.  Chuť tabákové náplně s hliníkovou fólií je velmi podobná současným tabákovým cigaretám. Přítomnost hliníkové fólie nemá vliv na celkové chemické složení aerosolu, který vzniká v IQOS.


Protože se tabák pouze zahřívá a nespaluje, IQOS nevytváří kouř, ale ohříváním vzniká aerosol z vypařování vody, glycerinu a nikotinu se skutečnou chutí tabáku bez ohně, popela, cigaretového kouře a s menším množstvím zápachu. Glycerin se používá v mnoha výrobcích pro spotřebitele (jídle, lécích a kosmetice) a je na seznamu schválených přísad do jídla Evropské unie. Také byl zdravotnickými úřady schválen pro inhalační výrobky.

 

Dlouhodobý dopad vdechování glycerinu není znám, ale podle výsledků krátkodobých studií se předpokládá, že je mnohem nižší než při vdechování cigaretového kouře. Testovali jsme zařízení IQOS (které produkuje glycerin) v přísném režimu hodnocení, které zahrnuje studie na lidech. Také provádíme několik následných studií po uvedení na trh, kde sledujeme vliv používání IQOS.  

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.