Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Polepujete IQOS? Nechte si radši zajít chuť, může jít o život, rozmyslete si i neoriginální kryty

Polepování různými motivy se stalo populárním způsobem, jak si levně přizpůsobit IQOS vlastnímu vkusu. U holderu je to však může být minimálně nechutné a snadno by mohlo jít i o život. 

0

Bylo nebylo. Obchodní zástupkyně prodala IQOS a radovala se z dalšího konvertovaného kuřáka. Pár týdnů se nedělo nic, až se zákaznice ozvala s reklamací. IQOS prý zapáchá. Čistí jako o život po každé cigaretě a nic nezměnila ani třetí výměna holderu. 

 

Jak umí HEETS ne/vonět víme všichni, dealerka se proto vydala zkontrolovat jemným nosíkem, kdeže je zakopaný tlející pes. Do rukou dostala vymazlený polepený IQOS, pejsek s kočičkou vařili na dobíječce dort a na holderu okolo tlačítka si zapomněli vařečku. 

 

Dealerka zkušeným pohybem pistolníka otevřela dobíječku, nabila HEETSem a nažhavila holder. Za pár vteřin se začal šířit ódér připomínající spálená kopyta kovbojova oře. Co uniklo módní lepičce ze saloonu, bylo profesionálovi jasné na první očuch. 

 

Konec příběhu je westernovým happyendem, po stržení samolepky z rožhaveného holderu a vyčištění lepidla z čínské fólie se začala saloonem linout známá vůně spáleného popcornu, kterou my tak milujeme a ostatní ji někdy hanlivě označují za pšouky. 

 

Konec lidové tvořivosti, přichází rozum

Patříte-li také mezi módní guru, které se neobejde bez toho, aby měl upravený každý kousek svého života, vynechte ve vlastním zájmu holder. Ačkoli tyčinka může být trochu nudná, nechte si ji radši zdarma pogravírovat v IQOS Store, ale nic na ní nelepte. 

Neexperimentujte tam, kde to může být zdraví škodlivé. Neoriginální příslušenství není podrobeno testování a může poškodit vás nebo zařízení IQOS.  

Každodenně se setkáváme s pochybami, jestli nám Philip Morris nepřimíchává nějakou chutnou mňamku do náplní, ze které dostaneme za dvacet let nějakou výživnou chorobu, proto se vyvarujte všeho, co byste si přimíchávali navíc sami. Veškeré samolepky obsahují chemické látky a lepidla, ze kterých se při zahřívání může uvolňovat násobně více škodlivin, než ze samotného ohřívání náplní. Některé ucítíte, ale co když se jiné jako tichý zabiják proplíží při potahování okolo krytu až do vašich plic? Chcete to riskovat? 

 

A co horní kryty caps z Číny?

Během psaní článku mi došlo, že nejen fólie pro polepy jsou netestované pro zahřívání, ale na každém rohu se potkáváme s neoriginálním příslušenstvím, i horními kryty holderu v různých barvách. Poznáte je z pravidla podle toho, že nemají nápis IQOS, který si výrobce hlídá jako obchodní značku. Víte, z čeho je malé čínské děti odlévají? Já ne, ale určitě to nechci zjišťovat za cenu vlastního zdraví. Proto radši využijte akce a získejte originál zdarma

Patří do rubriky: ŠKODLIVOST IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.