JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte levněji s naší slevou 300 Kč.

Revoluční systém nahřívání tabáku koupíte s naší slevou 300 Kč levněji.

Recenze IQOS 3 Multi a uživatelské zkušenosti, jaké jsou rozdíly oproti IQOS 3

Otestovali jsme IQOS 3 a IQOS 3 Multi. První z nich je zdařilou evolucí předchozího modelu. Naprostou novinkou je verze Multi bez kapesní nabíječky, jak se moderně říká - vše v jednom. Uživatelský zážitek je velmi pozitivní.

0

Od naší návštěvy tiskové konference k představení IQOS 3 jsem si obě zařízení oblíbil a o IQOS 3 napsal velkou recenzi, jako náročnému uživateli mi na něm sice vadí hodně zkrácená výdrž kapesní nabíječky pouze na 20 HEETS, ale pomalu se s ní smiřuji podobně jako u mobilů a nosím sebou jako záložní i druhou novinku, IQOS 3 Multi. 

Jak koupit IQOS 3 za 1290 Kč

Ačkoli jsou obě verze hodně rozdílné, mají shodný způsob nahřívání HEETS a spoustu dalších společných vlastností, proto je budu v recenzi často srovnávat.  

 

První seznámení s revolučním IQOS 3 Multi

"Multíka", jak mu doma přezdíváme, rozbalíte ze stejné luxusní krabičky jako IQOS 3. Zásadním rozdílem je, že je v ní je pouze jedno zařízení a zdroj, nic se totiž neotevírá ani nevytahuje. I když vlastně otevírá, pro vložení HEETS je třeba odsunout malá západka s logem na vršku přístroje, která se po dokouření efektně pomocí pružinky sama zavře. 

Máte doma propisku? A ještě jednu? Položte je vedle sebe a máte velikost IQOS Multi. A také podobnou hmotnost, je malý a lehký jako pírko.

První dojem je ohromující. Narozdíl od čínského plastu budí Multík dojem, že je hliníkový, ačkoli není. Ve zlaté barvě jde o okouzlující kousek elektroniky, dokonale se hodící k pánskému saku, do kapsy džín i dámské kabelky. Ačkoli je poměrně dlouhý, nemáte z něj dojem, že ho ohnete nebo dokonce zlomíte. Lícování obou dílů už tak úžasné není, přeci jen jde o pohyblivou část, na jedné straně ho ale zdatně maskuje šikmé tlačítko s jedinou kontrolkou.

Po dodýmání se vysunuje celá horní výměnná část, která je velmi zajímavě jištěna magnetem a díky tomu si může dovolit velmi volný chod, který je v prvních dnech až nezvyklý, máte dojem, že ho snadno vysunete omylem. V každém případě je to past na hračičky, točili jste si dříve zapalovačem? Nyní budete cvakat krytem, magnetické zaklapnutí je návykové.

 

Barvy jsou stejné jako u IQOS 3, sametově šedá, žhavá bílá, metalízová hvězdně modrá a brilantní zlatá. Všechny varianty jsou matné, mimo lesklé zlaté, šedá je pogumovaná. K dispozici budou v eshopu různé barvy vršků, opět lze popustit uzdu své tvořivosti.

 

Jak používat IQOS Multi

Používání IQOS 3 Multi je snadné, odklapnete západku, která slouží současně jako pojistka proti nechtěnému zapnutí, zastrčíte HEET a podržíte tlačítko až zavibruje. Následující vibrace oznámí po 15 vteřinách nahřátou náplň, po pěti a půl minutách zavibruje pro oznámení posledních 30 vteřin nebo dvou potažení. Vysunutím krytu vyhodíte HEET, záklopka se zavře. Potud nic nového.

Novinka přijde hned poté. Žádné vracení do dobíječky a klidně si můžete dát další a další HEETS. Celkem až deset za sebou. A pak připojit ke zdroji, třeba od mobilu s USB-C, na 75 minut. Dobíjení je výrazně méně náchylné na originální dobíječku, funguje spolehlivě i v autě, kde bývají jinak IQOSy vybíravé. 

 

Jedno tlačítko vládne všemu. Pomocí něj IQOS nejen aktivujete, ale i vypnete, restartujete (podržením 10 vteřin) nebo aktivujete Bluetooth. Stav dobití zjistíte na dně přístroje, kde jsou kontrolky i zdířka pro nabíječku. 

 

Technologie HeatControl zůstává beze změn, HEETS se ohřívají stejnou planžetou jako u ostatních modelů a proto i Multi je potřeba řádně čistit. Zpočátku moc netáhnul, ale jak se postupně vypaloval, došlo i na nový praktický čistič, který je v balení a po sejmutí krytu probíhá čištění stejně jako dříve

 

Tím se z Multi stává zařízení především na doma, do kanceláře a hlavně auta, kde odpadne otravná manipulace. S tím také výrobce počítá a v připravovaném příslušenství nabídne držák do auta i dobíječku do zapalovače. 

 

Vyplatí se IQOS 3 Multi, cena a dostupnost

Podle našich zkušeností je IQOS Multi spíše doplňkovým zařízením, vzbuzuje opět mnoho pozornosti především díky povedenému designu. Neocenitelný je především v autě. Perfektně sedí v ruce, i když samozřejmě nemůže být tak pohodlný jako samotný nahřívač běžného IQOS. 

 

V eshopu a ve Storech se začnou první kusy prodávat 3. prosince 2018 za 2450 Kč, pokud nechcete propásnout vánoce, rozhodně spěchejte, protože dodávky budou zpočátku spíše menší a plynulé. Multi nebudou zpočátku prodávat partneři, cena je pevná bez slevy ani s kartonem, i když naši tyrkysoví kolibříci cvrdlikají, že kdo si počká do příštího roku, mohl by přece jen svým způsobem ušetřit.

Patří do rubriky: IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.