Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Recenze IQOS 3 Multi a uživatelské zkušenosti, jaké jsou rozdíly oproti IQOS 3

Otestovali jsme IQOS 3 a IQOS 3 Multi. První z nich je zdařilou evolucí předchozího modelu. Naprostou novinkou je verze Multi bez kapesní nabíječky, jak se moderně říká - vše v jednom. Uživatelský zážitek je velmi pozitivní.

0

Od naší návštěvy tiskové konference k představení IQOS 3 jsem si obě zařízení oblíbil a o IQOS 3 napsal velkou recenzi, jako náročnému uživateli mi na něm sice vadí hodně zkrácená výdrž kapesní nabíječky pouze na 20 HEETS, ale pomalu se s ní smiřuji podobně jako u mobilů a nosím sebou jako záložní i druhou novinku, IQOS 3 Multi. 

Jak koupit IQOS se slevou

Ačkoli jsou obě verze hodně rozdílné, mají shodný způsob nahřívání HEETS a spoustu dalších společných vlastností, proto je budu v recenzi často srovnávat.  

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

První seznámení s revolučním IQOS 3 Multi

"Multíka", jak mu doma přezdíváme, rozbalíte ze stejné luxusní krabičky jako IQOS 3. Zásadním rozdílem je, že je v ní je pouze jedno zařízení a zdroj, nic se totiž neotevírá ani nevytahuje. I když vlastně otevírá, pro vložení HEETS je třeba odsunout malá západka s logem na vršku přístroje, která se po dokouření efektně pomocí pružinky sama zavře. 

Máte doma propisku? A ještě jednu? Položte je vedle sebe a máte velikost IQOS Multi. A také podobnou hmotnost, je malý a lehký jako pírko.

První dojem je ohromující. Narozdíl od čínského plastu budí Multík dojem, že je hliníkový, ačkoli není. Ve zlaté barvě jde o okouzlující kousek elektroniky, dokonale se hodící k pánskému saku, do kapsy džín i dámské kabelky. Ačkoli je poměrně dlouhý, nemáte z něj dojem, že ho ohnete nebo dokonce zlomíte. Lícování obou dílů už tak úžasné není, přeci jen jde o pohyblivou část, na jedné straně ho ale zdatně maskuje šikmé tlačítko s jedinou kontrolkou.

Po dodýmání se vysunuje celá horní výměnná část, která je velmi zajímavě jištěna magnetem a díky tomu si může dovolit velmi volný chod, který je v prvních dnech až nezvyklý, máte dojem, že ho snadno vysunete omylem. V každém případě je to past na hračičky, točili jste si dříve zapalovačem? Nyní budete cvakat krytem, magnetické zaklapnutí je návykové.

 

Barvy jsou stejné jako u IQOS 3, sametově šedá, žhavá bílá, metalízová hvězdně modrá a brilantní zlatá. Všechny varianty jsou matné, mimo lesklé zlaté, šedá je pogumovaná. K dispozici budou v eshopu různé barvy vršků, opět lze popustit uzdu své tvořivosti.

 

Jak používat IQOS Multi

Používání IQOS 3 Multi je snadné, odklapnete západku, která slouží současně jako pojistka proti nechtěnému zapnutí, zastrčíte HEET a podržíte tlačítko až zavibruje. Následující vibrace oznámí po 15 vteřinách nahřátou náplň, po pěti a půl minutách zavibruje pro oznámení posledních 30 vteřin nebo dvou potažení. Vysunutím krytu vyhodíte HEET, záklopka se zavře. Potud nic nového.

Novinka přijde hned poté. Žádné vracení do dobíječky a klidně si můžete dát další a další HEETS. Celkem až deset za sebou. A pak připojit ke zdroji, třeba od mobilu s USB-C, na 75 minut. Dobíjení je výrazně méně náchylné na originální dobíječku, funguje spolehlivě i v autě, kde bývají jinak IQOSy vybíravé. 

 

Jedno tlačítko vládne všemu. Pomocí něj IQOS nejen aktivujete, ale i vypnete, restartujete (podržením 10 vteřin) nebo aktivujete Bluetooth. Stav dobití zjistíte na dně přístroje, kde jsou kontrolky i zdířka pro nabíječku. 

 

Technologie HeatControl zůstává beze změn, HEETS se ohřívají stejnou planžetou jako u ostatních modelů a proto i Multi je potřeba řádně čistit. Zpočátku moc netáhnul, ale jak se postupně vypaloval, došlo i na nový praktický čistič, který je v balení a po sejmutí krytu probíhá čištění stejně jako dříve

 

Tím se z Multi stává zařízení především na doma, do kanceláře a hlavně auta, kde odpadne otravná manipulace. S tím také výrobce počítá a v připravovaném příslušenství nabídne držák do auta i dobíječku do zapalovače. 

 

Vyplatí se IQOS 3 Multi, cena a dostupnost

Podle našich zkušeností je IQOS Multi spíše doplňkovým zařízením, vzbuzuje opět mnoho pozornosti především díky povedenému designu. Neocenitelný je především v autě. Perfektně sedí v ruce, i když samozřejmě nemůže být tak pohodlný jako samotný nahřívač běžného IQOS. 

 

V eshopu a ve Storech se začnou první kusy prodávat 3. prosince 2018 za 2450 Kč, pokud nechcete propásnout vánoce, rozhodně spěchejte, protože dodávky budou zpočátku spíše menší a plynulé. Multi nebudou zpočátku prodávat partneři, cena je pevná bez slevy ani s kartonem, i když naši tyrkysoví kolibříci cvrdlikají, že kdo si počká do příštího roku, mohl by přece jen svým způsobem ušetřit.

Patří do rubriky: IQOS 3 DUO
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Recenze lil SOLID 2.0, dalšího zařízení na zahřívání tabáku pod značkou IQOS

0

Philip Morris zahájil prodej nového zařízení lil Solid 2.0 v České republice. Vyrábí ho korejský KT&G a v Evropě bude dostupný pod patronátem IQOS jako jeho levnější varianta. Současně se pro lil prodávají nové náplně Fiit, které jsou kompatibilní s IQOS.   

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.