Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Recenze IQOS ILUMA ONE, vše v jednom s indukčním nahříváním, nástupce IQOS MULTI

IQOS ILUMA ONE revolučně nahřívá náplně TEREA indukcí. V recenzi se dozvíte, jak dlouho vydrží, jak chutná a komu bude vyhovovat. A také to, že už ho díky novým náplním nikdy nebude potřeba čistit.

Rodina IQOS ILUME se skládá ze tří modelů, všechny jsme vám představili v samostatných recenzích. 

Nejlevnější ze tří modelů je ILUMA ONE, která se od předchozích liší především tím, jde o kompaktní zařízení, náplně se zastrkují přímo do těla, nic se nikde neotevírá a nevyndává a lze ho používat opakovaně až do vybití.

 

Přečtěte si srovnání IQOS ILUMA se starším IQOS 3 DUO

ILUMA ONA v nabídce nahradí starší IQOS MULTI, který ale vydržel nabitý jen na deset náplní a nebyl proto moc oblíbený. ILUMA ONE je větší a a díky baterii 2400 mAh vydrží až na celou krabičku náplní a to už by mohlo oslovit více zákazníků. Nabíjení trvá asi 90 minut.

 

Zákazníci ho asi budou srovnávat i s LIL SOLID 2.0, který zatím zůstává v nabídce. Ten nahřívá náplně FIIT postaru ocelovým trnem, takže zážitek není srovnatelný s indukcí. Jeho výhodou je ale nižší cena, ať už pořizovací nebo náplní.

Srovnání parametrů v katalogu

Zařízení vše v jednom

ONE se schová skoro celý do chlapské ruky, dolní třetinu má pogumovanou a zbytek těla je hliníkový. Na boku má jen jedno tlačítko s kontrolkami stavu nabití a nahoře posuvnou krytku otvoru pro náplň TEREA. Čtyři kontrolky signalizují nejen stav nabití, ale také postupně ubývají v průběhu nahřívání pro přehled, kolik času zbývá do konce náplně.

 

Chybí ale jedno z největších vylepšení u jeho sourozenců, automatická aktivace po zasunutí náplně, kterou si výrobce bohužel vyhradil jen pro dražší modely.

Indukční nahřívání TEREA

Technologie nahřívání SMARTCORE INDUCTION SYSTEM je stejná, je určená pouze pro nové náplně TEREA, nelze ho použít s HEETS. přečtěte si, jak funguje indukční nahřívání, nebo se podívejte na video na našem Youtube kanále IQFANcz magazín

 

Stejný je i zážitek, náplně TEREA díky indukci chutnají výrazně lépe, není v nich cítit pachuť přehřátého tabáku jako u HEETS, jsou svěžejší a také se o hodně snadněji potahují a výrazně méně zapáchají. Odspodu jsou zaslepené, takže nezanechávají žádné nečistoty a nic není potřeba čistit. Jaké existují varianty TEREA.

Prodej IQOS ILUMA ONE

ILUMA ONE se prodává v pěti základních barvách, modré, zlaté, zelené, růžové a šedé. Aktuální cena je 1090 Kč se třemi krabičkami náplní TEREA. Pro nové zákazníky nabízíme slevu 300 Kč pomocí našeho slevového kódu. 

Koupit IQOS ILUMA se slevou

 

Zkušenosti:

Jsem blázen do novinek, mám doma plný šuplík různých zařízení a pořád je střídám. Ale ILUMA ONE mám u sebe pořád, střídám růžovou a zlatou, vypadají luxusně. 

Dana

Dříve jsem měla starší Multi a do o ILUMA ONE jsem se okamžitě zamilovala, Je taková elegantní, nepřekáží v kabelce a díky silikonu na spodku mi neklouže v ruce. 

Anička

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY IQOS ILUMA VIDEORECENZE
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.