Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Recenze LIL SOLID EZ, zařízení pro nahřívání náplní FIIT

LIL SOLID EZ je nejlevnější zařízení pro nahřívání tabákových náplní FiiT nebo HEETS. Oproti svému předchůdci je menší a lehčí a prodává se v pěti barvách. Podívat se můžete i na naši videorecenzi LIL SOLID EZ.

Nahřívání bez velkých změn

Novinka LIL SOLID EZ stále nahřívá tabák pomocí dřívější technologie nahřívacího trnu oproti IQOS ILUMA, která nahřívá náplně indukčně a chutná čistěji a jemněji. Díky tomu lze do LIL nadále používat levnější náplně Fiit nebo HEETS. Nevýhodou je nutnost zařízení čistit přiloženým duálním oboustranným čistítkem přibližně po každé krabičce.

 

LIL EZ v pěti barvách

Nabídka se rozšířila na pět povedených barevných kombinací v matném hliníkovém provedení vždy s tmavším horním snímacím krytem, který bude v prodeji jako příslušenství i v tmavších variantách. Názvy jsou jednoduché:

  • Rose Gold
  • Blue
  • White
  • Mint
  • Black

Jak se používá LIL SOLID EZ

Po otevření krytky se náplň Fiit zasune do komory a podržením jediného tlačítka na boku se zahájí nahřívání. Asi po dvaceti vteřinách zavibruje a tlačítko se trvale rozsvítí a LIL je připraven na 4 minuty potahování. Po skončení nahřívání je nutné náplň několikrát otočit a vyjmout.

 

LIL EZ se dá používat opakovaně, baterie vydrží asi na 25 náplní, pak se musí přes USB-C asi dvě hodiny nabíjet. Nabíječka je součástí balení. Úroveň nabití signalizuje po stisknutí barva tlačítka.

 

Cena LIL SOLID EZ

LIL SOLID EZ v nabídce nahradil předchozí model a navázal na něj i cenou. V eshopu IQOS ho pořídíte za 490 Kč se třemi krabičkami Fiit

Koupit LIL SOLID EZ

Pokud jste novým zákazníkem, nabízíme vám slevu. Po registraci v eshopu získáte k prvnímu zařízení navíc tři další krabičky náplní v hodnotě 300 Kč. Celkem tedy LIL EZ + 6 krabiček. Díky tomu samotné zařízení získáte v podstatě zdarma.

Jak koupit LIL SOLID EZ se slevou

Patří do rubriky: FIIT VIDEORECENZE
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Recenze lil SOLID 2.0, dalšího zařízení na zahřívání tabáku pod značkou IQOS

0

Philip Morris zahájil prodej nového zařízení lil Solid 2.0 v České republice. Vyrábí ho korejský KT&G a v Evropě bude dostupný pod patronátem IQOS jako jeho levnější varianta. Současně se pro lil prodávají nové náplně Fiit, které jsou kompatibilní s IQOS.   

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.