JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Reportáž z Grand Prix v Brně, výherci si užili výhled na start z VIP IQOS Lounge i luxusní catering

Velká cena České republiky je největší motocyklovou událostí roku. Philip Morris pozval sto výherců soutěže do VIP IQOS Lounge, aby si užili závodní víkend z tribuny přímo nad startovním roštem. 

0

Philip Morris se po celý letošní rok pilně věnuje propagaci IQOS, setkat jsme se s ním mohli například na filmovém festivalu ve Varech, kde představil hned dvě limitované edice, vyvrcholením léta 2018 pak byla VIP pozvánka na Velkou cenu motocyklů na brněnském Masarykově okruhu. Vyhrát ji mohli v soutěži všichni, kteří doporučili IQOS co nejvíce svým kamarádům, deset nejpilnějších pak získalo navíc i super limitovanou edici IQOS Motor, ostatní si ji mohli na místě zakoupit. 

 

První část výherců navštívila sobotní tréningy z VIP tribuny v IQOS Lounge, úspěšnějších padesát bylo pozváno na nedělní závod, kterému dominovalo Ducati, jehož je Philip Morris partnerem. I díky tomu všichni výherci obrželi mnoho dárků, Ducati tričko a kšiltovku nebo cestovní brašnu Puma. V kvízu byly i hodnotnější výhry, např. podepsaná helma vítěze závodu Andrea Doviziosa, který do lounge přišel těsně před závodem osobně pozdravit a brzy poté spolu se stájovým kolegou dosáhl double. 

 

O vyjímečnost letošní návštěvy se postaral český jezdec Jakub Kornfeil, který v domácím závodě třídy Moto3 dokázal v sobotu jako první Čech vyhrát kvalifikaci a v závodě po velkém souboji dojel na skvělém třetím místě. Start závodu jsme živě přenášeli na našem Instagramu a Facebooku, kde najdete i záznam, proto se nezapomeňte přidat.

 

Ačkoli nejsem velkým nadšencem moto sportu, ohlušující řev startujích motorek nápadně připomínající Formuli 1 byl omamný, VIP IQOS Lounge plná exotických pochutin a míchaných nápojů, překrásné hostesky hostům roznášely všechny druhy HEETS a předváděly limitku IQOS Motor, která byla v omezeném množství na místě ke koupi včetně dózy do auta ve stejných barvách.

 

Philip Morris si zaslouží pochvalu za skvělou organizaci a péči o výherce, mohu každému doporučit zúčastnit se dalších soutěží, závodní víkend byl obrovským zážitkem a určitě nebyl poslední, na který se můžeme těšit. 

Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.