Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Rozdáváme 200 dárků - IQOS ILUMA PRIME a příslušenství - pravidla

Slavíme první výročí našeho youtube kanálu a proto vám rozdáme IQOS ILUMA PRIME, unikátní příslušenství, kryty, pouzdra, boční dvířka a další pro všechny modely IQOS. 

Přejeme vám s předstihem šťastné a veselé Vánoce 2023! My slavíme první výročí na youtube a chceme to pořádně roztočit! Vyberte si dárek v našem videu!

 

Jak získat vánoční dárek

Pravidla jsou velmi jednoduchá. Podívejte se na nabídku dárků ve videu (a dejte si na čas, video má přes 20 minut) a vyberte si jeden, o který stojíte. Někde ve videu se skrývá i IQOS ILUMA PRIME

  • Jediná podmínka je, abyste odebírali náš youtube kanál IQFAN magazín a byli členem naší FB skupiny IQOS CZ/SK.
  • Dárky jsme očíslovali, vyberte si jeden a napište jeho číslo do komentářů.
  • Vyhrává ten, kdo je nejrychlejší, proto si nejdřív v komentářích zkontrolujte, zda už vás někdo nepředběhl.
  • Každý čtenář má nárok pouze na jeden dárek, proto pište jen jeden komentář a v něm neuvádějte více čísel, nedostali byste nic. 
  • Na naši adresu iqos@iqfan.cz napište v emailu číslo vybraného dárku, vaší přezdívku na youtube, jméno, příjmení, telefon a adresu, kam si přejete dárek dodat. 

Jak rozesíláme

Dárky rozesíláme zdarma Českou poštou jako obyčejnou zásilku, pro větší zásilky využíváme Zásilkovnu na nejbližší výdejní místo. Zásilky v Praze doručujeme po dohodě osobně. Můžete si v emailu vyžádat doručení doporučeně (známe Českou poštu) za poplatek. Rozesíláme pouze v České republice.

 

Další informace

Soutěž platí do rozdání veškerého příslušenství. Každý se může zúčastnit pouze jednou, ale v případě, že zůstanou některé dárky do Nového roku 2024, umožníme účast opakovat všem. 

Vyhrazujeme si právo pravidla kdykoli změnit nebo dárek nepředat, na výhru nevzniká právní nárok. Příslušenství kvalifikujeme jako použité, protože může být rozbalené z důvodu předchozího focení nebo natáčení. IQOS ILUMA PRIME má po registraci na IQOS.com jednoletou záruku u výrobce. 

Jak koupit IQOS se slevou

Patří do rubriky: VIDEORECENZE
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Přijeďte do Varů na festival za limitkou ILUMA WE edition a dalšími novinkami!

0

V Karlových Varech probíhá 57 ročník mezinárodního filmového festivalu KVIFF 2023 a Philip Morris je jeho tradičním partnerem. V IQOS Lounge uvádí letos několik novinek, především první limitovanou edici IQOS ILUMA WE Edition, dále novou verzi vaporizéru VEEV ONE a VEEV Now. Podívejte se na naši video pozvánku.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.