Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Rupert a Kočičková skvěle bavili v poslední letošní talk show, podívejte se v IQOS Space

Bláznivý pokec Ester Kočičkové, Matěje Ruperta, Dano Dangla z Partičky a slovenské komičky Simony Salátové v talk show moderoval Ondřej Sokol a Vera Wisterová. V článku se dozvíte, kde si pořad stále můžete prohlédnout a co dalšího vám uteklo. 

0

Moderně se tomu říká talk show, u nás by lépe pasovalo povídání nebo pokec. Skvělou atmosféru baviči předvedli v IQOS Space, na místě, kde najdete mnoho zajímavého obsahu připraveného exkluzivně pro členy IQOS Club. Minimálně tento díl určitě doporučujeme shlédnout, protože vás krátce před Vánoci dokonale odreaguje. 

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

A pokud budete mít více času, podívejte se na stejném místě i na samostatné stand up vystoupení populární komičky Simony Salátové nebo na koncert Emy Drobné a samozřejmě i předchozí díly talk show s Ondřejem Sokolem a Verou Wisterovou. 

 

Odkaz do IQOS Space najdete po přihlášení do IQOS Club, jedinou podmínkou je být registrovaným uživatelem IQOS a mít ke svému účtu přiřazené zařízení IQOS. Více o tom, jak sbírat body a dostávat zadarmo odměny v IQOS Clubu v našem návodu a o aktuálních akcích jako třeba jak právě nyní koupit karton HEETS za 700 Kč píšeme v samostatné rubrice IQOS Club.

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.