Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Seznam přímých kontaktů na IQOS partnery v České republice na mapě

Návštěvu IQOS dealera si můžete objednat pomocí formuláře na oficiálním webu nebo telefonicky v zákaznickém centru a některý se vám sám ozve do jednoho týdne. Možná se vám ale nechce čekat a rádi by jste zkusili přímý kontakt.  

0

Seznam kontaktů prověřených IQOS dealerů

Na mapě kontaktů můžete vyhledávat kontakty na IQOS partnery, kteří sami projevili zájem o zveřejnění. Seznam není úplný, jedinou oficiální cestou je objednání přes formulář na webu výrobce

 

Jak koupit IQOS se slevou za 90 Kč

 

Dealery také můžete oslovit na našem Facebooku, některý IQOS partner se vám zpravidla sám obratem ozve. Pod štítkem Prodej IQOS v diskuzi vyhledáte také zkušenosti. 

 

Seznam IQOS partnerů na mapě

Pokud jste partnerem, napište správci tohoto webu nebo Facebooku, přidáme vás do mapy. Pro zveřejnění uveďte jméno a příjmení, telefon, email, JEDNO PŘESNÉ místo odkud vyjíždíte a oblasti kam dojíždíte.

Patří do rubriky: Co je IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus