Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Seznam přímých kontaktů na IQOS partnery v České republice na mapě

Návštěvu IQOS dealera si můžete objednat pomocí formuláře na oficiálním webu nebo telefonicky v zákaznickém centru a některý se vám sám ozve do jednoho týdne. Možná se vám ale nechce čekat a rádi by jste zkusili přímý kontakt.  

0

Seznam kontaktů prověřených IQOS dealerů

Na mapě kontaktů můžete vyhledávat kontakty na IQOS partnery, kteří sami projevili zájem o zveřejnění. Seznam není úplný, jedinou oficiální cestou je objednání přes formulář na webu výrobce

 

Jak koupit IQOS se slevou za 90 Kč

 

Dealery také můžete oslovit na našem Facebooku, některý IQOS partner se vám zpravidla sám obratem ozve. Pod štítkem Prodej IQOS v diskuzi vyhledáte také zkušenosti. 

 

Seznam IQOS partnerů na mapě

Pokud jste partnerem, napište nám, rádi vás přidáme do mapy. Pro zveřejnění uveďte jméno a příjmení, telefon, email, JEDNO PŘESNÉ místo odkud vyjíždíte a oblasti kam dojíždíte.

Patří do rubriky: Co je IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

Vláda chce opět zdražovat zahřívaný tabák až o 15 Kč na krabičku, cigarety přitom zdraží minimálně

0

Ministrině financí Alena Schillerová se pokusila přes poslance Jana Volného (ANO) protlačit do projednávání daňového balíčku pro příští rok zvýšení spotřební daně na zahřívaný tabák o nehorázných 79%, tedy cca 15 Kč na krabičku, přitom cigarety by nadále podléhaly jen dříve schválenému zvýšení o 5% ročně. 

comments powered by Disqus