Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Seznam zemí, kde koupíte IQOS ILUMA a náplně TEREA

IQOS ILUMA s novým indukčním nahříváním a náplně TEREA se v Evropě dostává do prodeje postupně, zatím je seznam zemí velmi omezený, neprodávají se v Polsku ani v Německu. 

0

Nový IQOS ILUMA s revolučním indukčním nahříváním ve třech variantách jsme vám představili v našich recenzích (najdete v rubrice IQOS ILUMA) a také ve videorecenzích na našem YouTube kanále IQFAN magazín. Prodej byl zahájen tradičně v Japonsku a teprve následně v Evropě. Jako první se dočkala v roce 2021 kolébka IQOS ve Švýcarsku (jak vypadá centrum IQOS Cube), v roce 2022 následovaly čtyři další země. 

 

Kde je dostupný IQOS ILUMA

Na začátku roku 2023 je ILUMA a náplně TEREA dostupná v pěti evropských zemích, Japonsku a v některých asijských zemích. S postupně přibývajícími zeměmi budeme seznam průběžně rozšiřovat. 

ILUMA v Evropě

  • Česká republika
  • Švýcarsko
  • Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Řecko
  • Itálie

ILUMA ve světě

  • Japonsko
  • Dubai

Z omezeného seznamu vyplývá, že při cestách do zahraničí je třeba mít sebou zásobu náplní TEREA (kolik náplní lze převážet přes hranice) nebo nouzově přibalit starší verze IQOS, do pro náplně HEETS, které nejsou kompatibilní s IQOS ILUMA. Seznam zemí, kde se ve světě prodávají HEETS.

Patří do rubriky: NA DOVOLENOU
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Nová generace IQOS ILUMA je budoucnost, nahřívá tabák indukčně bez vnitřní čepele

0

Společnost Philip Morris zahájila prodej nové generace IQOS nazvané ILUMA. V nabídce jsou tři typy produktů, IQOS ILUMA Prime, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Revolucí je zahřívání tabáku pomocí indukce bez středové čepele, což zlepší požitek a odstraní poruchovost a znečišťování. 

Novinky

7 příchutí VEEBA, recenze jak chutná nová jednorázová elektronka za 127 Kč od Philip Morris

0

PMI znovu rozšiřuje portfolio, uvádí na trh prémiovou jednorázovou elektronickou cigaretu pod novou značkou VEEBA. Hodí se do kapsy např. na krátké potahování, když není čas zapínat IQOS. Na konci článku najdete slevu a ještě odměnu za vrácení prázdné elektronky. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.