Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Snížení obsahu tabáku v náplních HEETS od října 2020

Od října 2020 začal výrobce Philip Morris dodávat na trh náplně HEETS se sníženým množstvím tabáku. Z původních 6,1 g obsahují HEETS nyní 5,4 g. Je to změna k lepšímu nebo spíše pro zlost? 

0

V průběhu října 2020 se v trafikách začaly objevovat náplně HEETS se sníženým množstvím tabáku. Receptura a chuť zůstává podle výrobce stejná, udávaným důvodem změny byly stížnosti zákazníků na hustotu náplní, což mohlo vést k méně snadnému vkládání HEETS do nahřívače a zhoršenému potahování. 

Oficiální složení náplní HEETS podle výrobce

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Kolik je tabáku v HEETS

Zatímco doposud měly všechny varianty HEETS stejný obsah tabáku 6,1 g v jedné krabičce (0,3 g / jedna náplň), nově obsahuje krabička 5,3 - 5,5 g tabáku, tedy 0,27 g v jedné náplni, což je přibližně desetiprocentní snížení. 

Moje zkušenosti s upravenými HEETS

Kolik obsahují HEETS nikotinu

Ačkoli to zní nepravděpodobně, podle zákaznické podpory IQOS na Facebooku zůstává obsah nikotinu ve všech náplních stejný jako dříve, tedy 0,5 mg nikotinu na jednu náplň, s odůvodněním:

Vylepšili jsme způsob, jakým je nikotin z tabáku extrahován. Proto nedošlo ke změně v množství nikotinu, a to ani u náplní s menší hustotou tabáku, napsal Jakub z Facebookového IQOS týmu.

 

Reakce uživatelů

Podle většiny reakcí na internetu zákazníci z této změny nemají velkou radost. Nové HEETS se podle nich sice opravdu lépe vkládají a potahují, výsledný pocit je prý však výrazně slabší a zejména ke konci užívání náplně někteří udávají, že mají pocit vypráznění náplně. 

 

Napište nám v naší Facebookové skupině nebo zde v komentářích i vy, jaký máte pocit ze změny, zda vám spíše vyhovuje nebo byste upřednostnili dřívější stav. 

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.