Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Srovnání IQOS 3 DUO oproti IQOS 2.4+, v čem je lepší nová generace a vyplatí se koupit?

Nejnovější verze IQOS 3 DUO přináší mimo výrazně snadnějšího ovládání hlavně inteligentní dobíjení, díky kterému je možné použít dvě náplně za sebou. Jde o významné vylepšení, proč je ve srovnání výhodnější. 

0

Srovnali jsme nejnovější IQOS 3 DUO s předchozími modely, oproti IQOS 2.4+ má výrazná vylepšení, pro která ho i přes vyšší cenu doporučujeme koupit. Nejvýraznější změna je prodloužená výdrž baterie s inteligentním nabíjením na dvě náplně za sebou. Pokud vás zajímá i třetí model IQOS 3 Multi, přečtete si naše dřívější srovnání s IQOS 3

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Vylepšení IQOS 3 DUO

Přečtěte si recenzi IQOS 3 DUO, ve které jsme ocenili především rychlé nabíjení, k prvnímu použití je připravený už za 1:50 minuty a zvýšení kapacity nabíječky až na 30 náplní. Design se oproti staršímu IQOS 3 (recenze) nezměnil, zůstaly všechny jeho výhody, výměnné kryty, magnetické uchycení nahřívače, kompatibilní příslušenství a jednoduchá obsluha. 

 

Srovnání parametrů IQOS v tabulce

  IQOS 2.4+ IQOS 3 IQOS 3 DUO
 Dobíjení  120 minut 75 minut 75 minut
 Výdrž baterie cca 30 HEETS cca 20 HEETS cca 30 HEETS
 Rychlost nabití nahřívače 4:10 min 3:30 min 1:50 min
 Kapacita baterie 2900 mAh 2900 mAh 2900 mAh
 Životnost baterie 7 600 nabití 14 700 nabití 14 700 nabití
 Dobíjecí konektor micro USB micro USB-C micro USB-C
 Hmotnost 119 g 121 g 121 g
 Rozměry 113 x 51 x 22 mm 115 x 46 x 23 mm  115 x 46 x 23 mm
 Provozní teploty cca 10-40°C  cca 0-50°C  cca 0-50°C
 Bluetooth ano  ano  ano 
 Základní barvy      
 Napsali jsme Zkušenosti Recenze Recenze
 Cena bez slevy 1290 Kč prodej ukončen 2490 Kč
 Výsledná cena se slevou zdarma x 1190 Kč
 Koupit se slevou x

 

Dlouhodobé zkušenosti

Po delším testování se ukazují každodenní výhody IQOS 3 DUO. Oceňujeme především prodlouženou výdrž nabíječky až na 30 náplní. Dvě náplně za sebou jsou příjemným vylepšením, ale zřejmě jen pro náruživé kuřáky. Přesto i tuhle inovaci ocení každý zejména v okamžiku, kdy nahřívač při vrácení do nabíječky přesně nedosedne a nenabije se, pak je uživatel rád, že je i přesto připravený.

 

Ve srovnání se základním modelem IQOS 2.4+ jsou výhody novějšího IQOS 3 DUO ještě patrnější. Mimo luxusního vzhledu a mnoha barev rozhoduje především výrazně kratší doba, po kterou musí uživatel čekat na nabití holderu. Snadnější je i obsluha, nahřívač je možné vložit bez přemýšlení, pomocí magnetu sám dosedne do nabíječky. 

 

Nejen ženy ocení desítky barevných variant dvířek i nahřívače a vždy jednu limitovanou edici ke čtyřem základním barvám bílé, zlaté, šedé a modré. 

 

Vyplatí se IQOS 3 DUO ve srovnání? 

IQOS 3 DUO je ve všech ohledech lepší než oba starší modely. Lze ho doporučit každému, kdo se nemusí ohlížet na cenu. Jeho výhody se projeví především oproti základnímu modelu IQOS 2.4+, ale o změně bych doporučoval přemýšlet i majitelům IQOS 3, kde sice nejde o takovou revoluci, ale zrychlené nabíjení a jistota, že bude nahřívač vždy připraven, je pro nás k nezaplacení. 

Patří do rubriky: IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus