Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Srovnání všech generací IQOS 3 vs IQOS Multi vs IQOS 2.4, v čem je lepší a vyplatí se výměna?

Nová generace IQOS 3 přináší především vylepšení komfortu užívání, prodlouženou životnost baterie a rychlejší nabíjení. Porovnali jsme, zda se vyplatí výměna.  

0

Aktualizace 2019: Prodej IQOS 3 byl nahrazen novějším IQOS 3 DUO. Srovnání naleznete zde.
Po uvedení nové generace IQOS 3 a prosincovém zahájení prodeje je na našem Facebooku častým dotazem srovnání obou generací IQOS a důvody k nákupu. Zatímco současná verze zlevnila, novinka si drží zahajovací cenu a většinu uživatelů zajímá, zda si mají připlatit za inovaci. 

Srovnání všech modelů IQOS v katalogu

Vylepšení IQOS 3

IQOS 3 jsme zhodnotili v podrobné recenzi, ocenili jsme zrychlené nabití holderu za 3:30 minuty, líbil se nám moderní minimalistický design s výměnnými kryty nahřívače i nabíječky a především máme radost z pohodlného používání, které přineslo otevírání do strany a magnetické uchycení holderu. 

 

Srovnání parametrů IQOS v tabulce

  IQOS 2.4 IQOS 3 IQOS 3 MULTI
 Dobíjení  120 minut 75 minut 75 minut
 Výdrž baterie cca 30 HEETS cca 20 HEETS 10 HEETS
 Rychlost nabití nahřívače 4:10 min 3:30 min nemá
 Kapacita baterie 2900 mAh 2900 mAh 830 mAh
 Životnost baterie 7 600 nabití 14 700 nabití 14 700 nabití
 Dobíjecí konektor micro USB micro USB-C micro USB-C
 Hmotnost 119 g 121 g 46 g
 Rozměry 113 x 51 x 22 mm 115 x 46 x 23 mm  119 x 15 x 26 mm
 Provozní teploty cca 10-40°C  cca 0-50°C  cca 0-50°C
 Bluetooth ano  ano  ano 
 Základní barvy      
 Cena bez slevy 1290 Kč x 2050 Kč
 Výsledná cena po slevě 90 Kč x 790 Kč
 Napsali jsme Zkušenosti Recenze Recenze
 Koupit se slevou x

 

Dlouhodobé zkušenosti

Po delším testování se na našem názoru nic nezměnilo, z inovací vítězí extrémně pohodlné používání, zatlačením na dvířka poslepu otevřete nabíječku a vhodíte do ní holder bez nasměrování, magnet se postará o správné připojení. Vedlejším bonusem je odstranění občasného blikání červené kontrolky u IQOS 2.4, způsobené nejčastěji oxidací spodních kontaktů od kontaktu s agresivním pocením lidské kůže.  

 

Velmi pozitivně také hodnotíme zkrácení dobíjení nahřívače. Ačkoli se to z propagačních materiálů tolik nezdá, holder je v praxi dobitý citelně rychleji, zpravidla dávno před tím, než máte potřebu si znovu zaheetovat. 

 

Hodně zajímavé jsou rozměry a hmotnost, ačkoli máte od prvního okamžiku dojem, že IQOS 3 je lehčí a menší než jeho předchůdce, vážením a měřením zjistíme, že je to nepatrně naopak, IQOS 3 má s výjimkou šířky všechny hodnoty vyšší.

 

Silné kuřáky může trochu otrávit zkrácená výdrž baterie nabíječky, výrobce sice v propagaci zmiňuje prodloužení na dva roky, ale myslí tím životnost, nikoli výdrž na jedno nabití. Dobíječka IQOS 3 zvládne nabít ohřívač asi 20x.

 

Vyměnit IQOS 3 za minulý model? 

Otázka, kterou jsme si položili už v recenzi a na kterou dnes známe jednoznačnou odpověď. I přes vyšší cenu se IQOS 3 rozhodně vyplatí. Užívání HEETS zůstane stejné, ale především komfort ovládání, vylepšené čištění, nabíjení a pro mnohé i výraznější personalizace pomocí dvojích krytů hrají novince do karet. 

Patří do rubriky: CO JE IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Recenze IQOS ILUMA s indukčním nahříváním, nástupcem IQOS 3 DUO

0

Nejnovější IQOS ILUMA vypadá, jako by vypadla z oka IQOS 3 DUO, ale ve skutečnosti jde o velkou revoluci, protože nahřívá náplně TEREA pomocí indukce. Rozdíl poznáte hned po rozbalení, v krabičce chybí čistítko i čistící tyčinky, protože už nikdy nebude potřeba čistit. Ukážeme vám, v čem se liší a proč byste si ho měli koupit.

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.