JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Úžasný blankytně modrý metalízový IQOS Luna z limitované edice

Speciální limitovaná edice IQOS Luna má okouzlující blankytně modrou barvu a podtrhuje pocit vyjímečnosti, každého okouzlí na první pohled. A není jediná, existuje i zářivě červená.

0

Jak už to bývá u značkového zboží, IQOS vytvořil speciální skupinu kuřáků "zahřívačů" nebo "heaterů" (nečti hejterů, nejsme nenávistní). Masívní kampaň výrobce a nesporný užitek pro vlastní zdraví tenhle pocit vyjímečnosti a sounáležitosti samozřejmě časem smaže, jak budete potkávat více a více nadšenců, až se stane "normální". Možná ale nezmizí úplně, podobně jako u iPhone, protože Philips Morris nasadil poměrně drsnou cenovou politiku u samotného výrobku i příslušenství, i když ji úspěšně maskuje cenovou akcí za 1790Kč na první nákup IQOS. 

 

Ačkoli se u nás prodává IQOS teprve půl roku, ve světě už jde o druhou verzi výrobku, která se dočkala svých speciálních limitovaných edicí. A jednu z nich jsem si pořídil. Lehce metalízový, blankytně modrý IQOS Luna

 

Pokud se člověk umí radovat z maličkostí, je vybalení Luny je zážitek. Bílý IQOS je moc pěkný, ale proti běžné značně obyčejné tmavě modré (až černé) je to rozdíl o parník. V bílé krabičce září modrá limitovaná edice jako . . no Luna na obloze. Barva je to opravdu nádherná.

IQOS dává na prchlivý okamžik příjemný pocit vyjímečnosti mezi kuřáky. Modrá Luna z vás udělá hvězdu večera :-)

Obecně je zatím o IQOS mezi kamarády a kolegy velký zájem, stále je to novinka, ale vystoupáte až na Olymp vždy, když potkáte jiného člena komunity. Důležitě sáhnete do kapsy, zasunete mentolovou Parliamentku, pokoutně zakoupenou na šedém trhu a potáhnete. Všechny zraky se stočí na vás, jste Lunou večera :-) Obdiv nemizí ani po několika týdnech, stále ho okukují nejen heateři, ale i běžní kuřáci. Modrá je prostě dobrá.

IQOS Luna ve verzi 2.4

Luna je zatím k dostání pouze ve verzi 2.4, zatímco v ČR známe jen 2.4 Plus. Kouzelné znaménko na konci znamená, že máme navíc Bluetooth. Zatím je sice docela k ničemu, později bude dobrý na propojení s mobilní aplikací (pouze Android), která bude počítat vykouřené náplně. Takže taky dost k ničemu, snad pro hračičky. Místo tlačítka pro BT je spouštěč čištění ohřívací planžety. Občas se červeně rozbliká, jeho podržením se spustí jakýsi proces, jenž by měl prodloužit její životnost. Zřejmě to bylo k ničemu, protože nová verze už ho nahradila čištěním lihovými tyčinkami.  

 

Ohřívač navíc nemá vibrace, což už zamrzí víc, musíte si vystačit se signalizací kontrolkou, ale zase je výrazně lehčí do ruky. Dobíječka je osazená zelenými kontrolkami, které během dobíjení blikají jak kolotoč, chápu, že nový model má jen bílé. Tím je rozdílům konec, mě osobně nevadí. 

 

Kolik stojí modrá IQOS Luna

Vyjímečná není jen barva, ale i cena. Na českém trhu je zatím k dispozici jen limitovaná edice IQOS Ruby ve vínové barvě se stříbrným horním krytem za 2690Kč. IQOS Luna na trhu není a protože se doprodává, dá se sehnat jen různými pokoutnými kanály ze zahraničí o pár stovek více. Pokud ji chcete, buď si počkáte, až ji výrobce doprodá a uvede novou verzi 2.4 Plus, nebo se plácnete přes kapsu, přidáte několik stovek navíc a koupíte si ji už dnes. Já čekat nechtěl a mám z ní radost. 

 

Psst! Nikomu to neříkejte, ale vím i o zářivě červeném IQOS Metal Red pro holky. 

Patří do rubriky: LIMITOVANÉ EDICE
Upravit

IQOSmag Youtube

Novinky

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.