Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Velké vítězství, IQOS se bude prodávat v USA, byl schválen FDA jako méně škodlivý

Americký federální úřad pro potraviny a léčiva (FDA) včera povolil uvedení IQOS na americký trh a označil ho po rozsáhlém zkoumání jako produkující méně škodlivin než cigarety. 

0

Americký federální úřad pro potraviny a léčiva (FDA) včera oznámil, že povolil uvádění nových tabákových výrobků vyrobených společností Philip Morris Products SA na trh pro systém IQOS “Tobacco Heating System” - elektronické zařízení, které ohřívá tyčinky naplněné tabákem zabalené v papíru a vytváří tak nikotin obsahující aerosol. 

 

FDA současně vydala zdravotní studii škodlivosti a vlivu na zdraví, která potvrzuje IQOS jako méně zdravotně závadný oproti kouření cigaret. Prohlédnout studii FDA.

 

Agentura na základě dostupných odborných studií zjistila, že aerosol produkovaný systémem IQOS obsahuje méně toxických chemikálií než cigaretový kouř. Například expozice oxidu uhelnatého z aerosolu IQOS je srovnatelná s expozicí v životním prostředí, hladiny akroleinu jsou o 89% až 95% a formaldehydu o 66% až 91% nižší než u hořlavých cigaret při současném zachování podobné hladiny nikotinu. 

 

Schváleny pro prodej byly tři varianty HeatStick:  

  • Marlboro HeatSticks
  • Marlboro Smooth Menthol HeatSticks
  • Marlboro Fresh Menthol HeatSticks

FDA zavedla přísná marketingová omezení na prodej výrobků ve snaze zabránit přístupu a expozici mládeže, podobně jako na cigarety zakázala TV a radiovou reklamu a omezila propagaci na sociálních sítích a webu. Druhou žádost o schválení výrobků jako " modifikovaných se sníženým rizikem kouření" stále posuzuje.

 

André Calantzopoulos, generální ředitel PMI, komentoval oznámení FDA:

„Za pouhé dva roky opustilo cigarety 7,3 milionu lidí po celém světě a zcela přešlo na IQOS. Rozhodnutí FDA povolit IQOS v USA je důležitým krokem vpřed pro přibližně 40 milionů amerických mužů a žen, kteří kouří. Oznámení FDA je historickým milníkem.“

IQOS bude v USA v exkluzivní licenci prodávat společnost Altria od léta 2019. Plánuje otevřít IQOS obchod v Atlantě a mnoho mobilních obchodů. Tabákové tyčinky značky Marlboro, budou k dispozici v přibližně 500 maloobchodních prodejnách, včetně řetězců Circle K, Murphy USA, QuikTrip, RaceTrac, Speedway a dalších.

 

V reakci na oznámení akcie PMI posílily o 2% a uzavíraly na 86,56 USD. Akcie společnosti Altria vzrostly o 1,5% a uzavíraly na 54,33 USD.

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.