Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Zákaz mentolových cigaret od 20. května 2020 se netýká HEETS pro IQOS

Konec mentolových cigaret v Evropě se podle evropské směrnice nevztahuje na zahřívaný tabák, kuřáci tedy mohou alternativně přejít na IQOS. 

0

Mentolem ochucené cigarety jsou populární v mnoha zemích, včetně České republiky, kde je kouří až 16% kuřáků, tedy asi 300 000 lidí. Nejpopulárnější jsou v Polsku, které vyjednalo na výjimku z evropské směrnice o zákazu ochucování cigaret, přijaté před pěti lety. Tehdy skončily různé vanilkové nebo čokoládové příchutě, 20. května 2020 v Evropské unii definitivně končí i mentol.

 

IQOS je zdravější variantou

Zákaz se ale zatím netýká zahřívaného tabáku. Zatímco výrobce regulátory nechce dráždit a různé ochucené varianty jako borůvkové HEETS Purple Wave v Evropě neprodává, mentolové nabízí hned čtyři varianty, mezi kterými je i novinka HEETS Sienna Caps
  • HEETS Turquoise
  • HEETS Willow
  • HEETS Blue
  • HEETS Sienna Caps
Se zákazem cigaret se otevírá možnost zabít hned tři mouchy jednou ranou. Kuřáci mentolek nepřijdou o svěží chuť a nebudou si muset zvykat na neochucené cigarety.
Přechodem na HEETS navíc ušetří, cena je stanovena na 103 Kč za krabičku, respektive 930 Kč
za karton a díky nižší spotřební dani se budou rozdíly oproti cigaretám zvětšovat, letos se daň na cigarety zdražila o 10 až 13 Kč.
 
V neposlední řadě, vlastně spíše na prvním místě, pokud někdo nechce nebo nemůže přestat kouřit, může začít užívat tabák zdravěji bez spalování papíru, což je hlavním zdrojem rakovinotvorných látek. Většina z nich při zahřívání tabáku nevzniká, nebo jen v minimální míře, podle výrobce klinické studie prokázaly, že u zahřívaného tabáku je škodlivost pro lidský organismus nižší o 95 procent (studie škodlivosti).
Patří do rubriky: Novinky
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus