JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levně s naším kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levně s naším kódem.

Zákaz mentolových cigaret od 20. května 2020 se netýká HEETS pro IQOS

Konec mentolových cigaret v Evropě se podle evropské směrnice nevztahuje na zahřívaný tabák, kuřáci tedy mohou alternativně přejít na IQOS. 

0

Mentolem ochucené cigarety jsou populární v mnoha zemích, včetně České republiky, kde je kouří až 16% kuřáků, tedy asi 300 000 lidí. Nejpopulárnější jsou v Polsku, které vyjednalo na výjimku z evropské směrnice o zákazu ochucování cigaret, přijaté před pěti lety. Tehdy skončily různé vanilkové nebo čokoládové příchutě, 20. května 2020 v Evropské unii definitivně končí i mentol.

 

IQOS je zdravější variantou

Zákaz se ale zatím netýká zahřívaného tabáku. Zatímco výrobce regulátory nechce dráždit a různé ochucené varianty jako borůvkové HEETS Purple Wave v Evropě neprodává, mentolové nabízí hned čtyři varianty, mezi kterými je i novinka HEETS Sienna Caps
  • HEETS Turquoise
  • HEETS Willow
  • HEETS Blue
  • HEETS Sienna Caps
Se zákazem cigaret se otevírá možnost zabít hned tři mouchy jednou ranou. Kuřáci mentolek nepřijdou o svěží chuť a nebudou si muset zvykat na neochucené cigarety.
Přechodem na HEETS navíc ušetří, cena je stanovena na 103 Kč za krabičku, respektive 930 Kč
za karton a díky nižší spotřební dani se budou rozdíly oproti cigaretám zvětšovat, letos se daň na cigarety zdražila o 10 až 13 Kč.
 
V neposlední řadě, vlastně spíše na prvním místě, pokud někdo nechce nebo nemůže přestat kouřit, může začít užívat tabák zdravěji bez spalování papíru, což je hlavním zdrojem rakovinotvorných látek. Většina z nich při zahřívání tabáku nevzniká, nebo jen v minimální míře, podle výrobce klinické studie prokázaly, že u zahřívaného tabáku je škodlivost pro lidský organismus nižší o 95 procent (studie škodlivosti).
Patří do rubriky: Novinky
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.