Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Zemřel uživatel elektronické cigarety v USA, riziko nesouvisí s IQOS, ale s marihuanou

Velká mediální histerie okolo smrti uživatelů elektronické cigarety se rozuzluje, první testy ukazují, že na vině může být liquid s marihuanou, zahřívaného tabáku pro IQOS se netýká. 

0

Úmrtí v souvislosti s užíváním elektronické cigarety je mediálně velmi atraktivní téma, které jako vlna proběhlo světovými zprávami a díky své citlivosti a americkému honu na kuřáky zasahuje i zahřívaný tabák. Hned v úvodu je tedy potřeba zmínit, že nijak nesouvisí s IQOS

 

V letošním roce bylo podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) v USA poprvé po deseti letech zaznamenáno asi 450 případů komplikací s dýcháním uživatelů elektronických cigaret a tři úmrtí, většina ve věku do dvaceti let. Probíhající testy příčin začínají odhalovat, že důvodem může být vitamín E obsažený v tekutých náplních e-liquid. Ten se používá na černém trhu k vázání THC z konopí. 

 

Postižení trpí kašlem, dušností, únavou, někteří také zvracejí a mají průjem. „V mnoha případech pacienti přiznali, že použili produkt obsahující THC,“ uvedl ředitel CDC Robert Redfield. 

 

Prodej liquidů v ČR dnes podléhá přísným předpisům, nesmí obsahovat žádnou jinou toxickou látku než nikotin a ačkoli nikdy nelze vyloučit dlouhodobá rizika, s desetiletou bezproblémovou historií je složení poměrně přesně probádané a mezi půl milionem uživatelů (podle studie státního zdravotního ústavu z 2017) se podobný případ nikdy neobjevil. 

 

Z dostupných informací tedy uživatelé IQOS nejsou tímto problémem nijak ohroženi, složení náplní HEETS neobsahuje žádnou z látek, která stojí za smrtí v USA. Nikdy však nezapomeňte, že nejzdravější je nekouřit vůbec.

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY KOUŘENÍ
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.