Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 360 Kč s naším slevovým kódem.

Inovovaný IQOS 2.4+ Protect plus má lepší nahřívací čepel a životnost baterie

Philip Morris v tichosti uvádí na trh inovovanou verzi IQOS 2.4+. Poznáte ji podle označení Protect Plus na nahřívači. Má vylepšené nahřívání a prodlouženou životnost baterie, v podstatě jde o IQOS 3 v původním obalu. 

0

IQOS 2.4+ se ještě nechystá do důchodu, i přes velkou oblibu novinky IQOS 3 neztrácí ani původní verze zájem zákazníků především díky nízké pořizovací ceně. Na letošní rok byl proto poměrně zásadně vylepšený, cena zůstává stejná.

Srovnání IQOS 2.4+ s novým IQOS 3

 

IQOS 2.4+ Protect Plus™

Pod novým označením, která je mimo jiné uvedeno přímo pod horním krytem nahřívače, se skrývá několik technologických novinek, které byly od začátku aplikovány i na novém IQOS 3. Ty by měly prodloužit životnost zařízení a odstraňují některé neduhy.

 1. Vylepšený systém nahřívání
  Protect Plus má ztenčenou nahřívací čepel s vyšší odolností proti zlomení. Někteří uživatelé díky tomu mají zřejmě oprávněný dojem z lepšího potahování HEETS. 
 2. Vylepšená baterie
  Zatímco první model měl životnost baterie pouze 7300 nabíjecích cyklů, nově by měla baterie vydržet běžnému kuřákovi s dvaceti náplněmi denně po dobu dvou let, tedy 14600 nabíjecích cyklů.
 3. Vylepšená západka nabíječky
  Mnoho uživatelů se setkalo s ulomením západky víčka nabíječky. Nová je vyrobena z odolnějšího plastu. 
 4. Vylepšení těsnosti
  Nový model by měl mít zvýšenou těsnost. Výrobce neuvádí proti čemu, pravděpodobně tím bdude míněna těsnost proti prachu. 
 5. Vylepšená autodiagnostika přístroje
  Elektronika IQOS neustále provádí diagnostiku přístroje a samovypalování čepele. Bez dalších informací by v nové verzi by měla být vylepšena.

Ačkoli jsou změny hodně zásadní, inovovaná verze IQOS si ponechala stejné číselné označení 2.4+ a poznáte ji pouze podle značky Protect Plus. Začíná se prodávat v nové krabičce, ve které je také nahrazeno čistítko z IQOS 3 a dostává se postupně i do reklamací.  

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

Jaké náplně končí? EU od 23.října zakazuje prodej ochucených variant HEETS a TEREA

0

Množí se dotazy uživatelů, kterým různé chytré horákyně v trafikách nebo benzínkách tvrdí, že končí prodej HEETS. Oficiální informace to vyvrací, ukončení prodeje není naplánováno. Díky nařízení EU však končí ve všech unijních státech ovocné příchutě u nahřívaných tabákových náplní. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.