JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Jak vypadá IQOS 3 Motor edition za cenu 2990 Kč s kartonem HEETS

Jak vypadá a kolik stojí IQOS 3 Motor edition? Má zvláštní, velmi hrubý černý povrch a zářivě rudá tlačítka, dokoupit si můžete dva limitované hliníkové kryty. 

0

V Čechách a na Slovensku byl zahájen prodej limitované edice IQOS 3 Motor. K dispozici je jen 2500 kusů IQOS 3 za 2990 Kč a 700 kusů Multi v Combo setu za 4590 Kč, cena je s kartonem HEETS. Funkčně se nic nemění, unikátní je pouze design, černé je čistící vajíčko i síťová nabíječka.

 

Pokud ještě nemáte registraci, zadejte při placení v eshopu náš slevový kód 11466SAG a získáte do emailu 300 Kč na další nákup. 

Koupit IQOS 3 Motor edition SET

 

Jak vypadá Motor edition

Žádná z dosud publikovaných fotografií nedokázala zachytit unikátní povrch limitky, Motor je podobně jako všechny IQOS 3 velmi decentní, ale značně nefotogenický, proto ve srovnání s nádhernou minulou generací 2.4+ Moto GP velké očekávání nesklízel. Realita je ale o hodně lepší. 

Speciální černý, velmi hrubý povrch odkazuje na pneumatiky nebo asfalt, na dotyk působí sametově, jako by byl pískovaný. Boční dvířka jsou tentokrát ve stejném designu i povrchu, Motor tak působí velmi kompaktně a vznešeně. Jediným prvkem pro oživení jsou na dobíječce i nahřívači lesklá rudá tlačítka

 

Zdrsnění působí velice unikátně, na jednu stranu je velmi příjemné, až sametové na omak a málo na něm ulpívají otisky prstů, někomu ale nemusí vyhovovat, zachytávají se na něm drobné částice prachu a jsou téměř vždy patrné jako bílé tečky i na fotografiích. Mě osobně také zrovna neoslovuje dutý zvuk skořepiny a je otázka, jak bude povrch vypadat po několika měsících používání, zda se oleští jako verze 2.4 nebo si hrubost zachová. 

 

Letošní novinkou je nabídka limitovaných dvířek z hliníku. V nabídce je za 209 Kč čistě stříbrná, která celé zařízení hodně oživí nebo kovově matně šedá, zachovávající temně decentní design, Motor si tedy každý může přizpůsobit podle sebe. 

 

Oficiální představení 16.7. v IQOS Store Slovanský dům moderoval Petr Cerha, bavič z pořadu Na Stojáka, první kupující mohli vyhrát na místě vstupenky na letošní Moto Grand Prix v Brně. Prohlédněte si galerii. 

Patří do rubriky: NOVINKY
Upravit

IQOSmag Youtube

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.