Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Jak funguje revoluční indukční nahřívání v IQOS ILUMA

Co je indukční nahřívání v novém IOQS ILUMA? Proč jsou náplně TEREA výrazně chutnější a méně zapáchají? A jak to celé funguje?

Článek najdete i ve video verzi na našem youtube kanále IQFAN Magazín

 

Čtvrtá generace IQOS je doslova revolucí v nahřívání tabáku. Všechny předchozí používaly keramickou čepel, na kterou se nasunovaly náplně HEETS. Čepel se rozehřála a z tabáku se začal uvolňovat glycerin s nikotinem.  

Jak funguje indukční nahřívání v ILUMA 

V ILUMĚ to funguje vlastně stejně, jen je nahřívací tělísko uzavřené zvlášť v každé náplni TEREA. Je to vlastně malinký plíšek potažený nerezovou ocelí, který se rozehřeje díky SMARTCORE INDUCTION SYSTÉM, jak tomu vznešeně říkají ve Philip Morris.  

 

Tahle technologie zahřívá tabák šetrněji, takže se tolik nepálí a to je okamžitě poznat na chuti. A není potřeba tolik tahat, všimnete si hned, o kolik je to snadnější.  

 

Nové náplně TEREA

Z toho plyne, že se náplně nedají zaměňovat. Pokud zastrčíte HEETS do ILUMY, nestane se nic. Horší je to, pokud zastrčíte do předchozích generací náplně TEREA. Mají odspodu záslepku, která se okamžitě připálí na nahřívací čepel a ještě hrozí, že se zlomí o plíšek v náplni.

 

Zásadní výhody zaslepení náplně

Záslepka odspodu má dvě obrovské výhody. Zaprvé díky ní zůstává uvnitř veškerá nečistota ze zahřátého tabáku. Takže už není potřeba nic čistit, tabák se nikde nepřipaluje a taky se nemůže stát, že by zůstal uvnitř nahřívače.  

 

Díky záslepce jsou Terea taky méně cítit. Zápach je výrazně slabší a o hodně méně obtěžuje okolí. Rozdíl je opravdu zásadní a ihned si ho všimnete. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.