Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Nový IQOS ILUMA "i" má dotykový displej, pauzu v nahřívání a 4 potažení navíc

Philip Morris uvedl v Japonsku vylepšenou verzi IQOS ILUMA s přídomkem "i". Nahřívač má dotykový displej a umožňuje pozastavit nahřívání náplně až na 8 minut.

0

IQOS ILUMA i

Všechny tři modely ILUMA ONE i, ILUMA i a ILUMA PRIME i v nových barvách opět nahřívají náplně indukčně pomocí SmartCore Induction system, rozšířenou o novou technologii Flex Puff, která upravuje délku nahřívání podle tempa uživatele a umožňuje přidání až 4 dalších potažení navíc. 

Podívejte se na videorecenzi našeho fanouška Radka IG: @radekhasa

Video představení IQOS ILUMA i 2024

IQOS ILUMA PRIME i

IQOS ILUMA i a IQOS ILUMA PRIME i mají nahřívače osazené dotykovým displejem pro kontrolu počtu nabití, zbývajícího času a aktivaci pauzy přejetím po displeji. V IQOS aplikaci je také možnost přepínání mezi výchozím nastavením „Performance Mode“ a „Eco Mode“, kterým lze omezit počet použití. Podívejte se na videu

 

IQOS ILUMA ONE i

Nejlevnější model ONE sice nemá displej, ale také přináší jedno důležité vylepšení, které nám od počátku chybí. Nově bude fungovat automatická aktivace nahřívání po zasunutí náplně stejně, jako u svých dražších sourozenců.

 

Zpětně kompatibilní

Zajímavá je informace, že nahřívače ILUMA i budou zpětně kompatibilní s nabíječkami současné generace a budou pro ně nadále určené náplně TEREA. 

 

Dostupnost IQOS ILUMA i

No a nakonec vás bude určitě zajímat dostupnost v Evropě a hlavně u nás. Japonsko je pro IQOS testovacím trhem, má tam největší zastoupení a při desetiletém výročí už více než 8,5 milionu uživatelů. Novinky uvádí zpravidla s ročním předstihem před Evropou, novou ILUMA i tedy můžeme očekávat optimisticky na vánočním trhu, spíše však až v roce 2025.

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY VIDEORECENZE
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.