Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Recenze IQOS ILUMA s indukčním nahříváním, nástupcem IQOS 3 DUO

Nejnovější IQOS ILUMA vypadá, jako by vypadla z oka IQOS 3 DUO, ale ve skutečnosti jde o velkou revoluci, protože nahřívá náplně TEREA pomocí indukce. Rozdíl poznáte hned po rozbalení, v krabičce chybí čistítko i čistící tyčinky, protože už nikdy nebude potřeba čistit. Ukážeme vám, v čem se liší a proč byste si ho měli koupit.

Všechna vylepšení nové generace IQOS jsme představili už v recenzi vlajkové lodi ILUMA PRIME, které si určitě přečtěte. Levnější verze ILUMA si zachovává všechny výhody, nahřívač je hliníkový, nabíječka s výklopnými dvířky a vyměnitelným krytem je ale plastová a díky tomu je o něco lehčí.

IQOS ILUMA s náplněmi TEREA

Nabíječka jako u IQOS 3 DUO

IQOS ILUMA se bude hodně srovnávat s předchozí verzí IQOS 3 DUO, od které téměř nejde rozeznat, jen je o malinko větší. Zůstalo šikovné vkládání nahřívače, oproti ILUMA PRIME to jde snadno jednou rukou, zatlačením na dolní část dvířek. Baterie se na asi 25 náplní nabije za 120 minut.

Koupit IQOS ILUMA se slevou

Změnil se ale povrch nabíječky, ILUMA je hrubší, taková sametová a příjemnější do ruky. Ale teprve za několik měsíců uvidíme, jestli taková zůstane nebo se oleští. V každém případě by měla být méně náchylná na poškrábání, ale i to poznáme až později.

Přečtěte si srovnání IQOS ILUMA se starším IQOS 3 DUO

Nový nahřívač ILUMA

Nahřívač je naprosto stejný jako u IQOS ILUMA PRIME, tady znovu odkážu na předchozí recenzi. Na první použití se nabije už za minutu, na druhé do 4 minut. Také se automaticky aktivuje vložením náplně a pokud s ním pohnete, Kontrolky ukáží stav nabití. Po aktivaci přes diagnostiku na webu IQOS může poklepáním signalizovat stav nahřívání náplně.

 

Indukční nahřívání TEREA

A to nejdůležitější je také shodné s vlajkovou lodí. IQOS ILUMA používá nové náplně TEREA a nefunguje s HEETS. Nahřívá náplně indukčně, přečtěte si, jak funguje indukční nahřívání Smartcore Induction system, nebo se podívejte na video na našem Youtube kanále IQFANcz magazín. Díky indukci chutná o hodně líp než všechny předchozí generace, výrazně méně je cítit chuť přehřátého tabáku jako u HEETS a taky o hodně méně zapáchá.

 

Prodej IQOS ILUMA

IQOS ILUMA se prodává v pěti základních barvách: zlaté, světle modré, světle zelené, růžové a šedé. Aktuální cena je 1690 Kč včetně tří krabiček náplní TEREA. Pro nové zákazníky nabízíme slevu 300 Kč pomocí našeho slevového kódu. 

Koupit IQOS ILUMA se slevou

Zkušenosti s IQOS ILUMA:

IQOS ILUMA mi vyhovuje ze všech tří variant nejvíc. Okamžitě jsem si zvyknul, že se samo zapne nahřívání když zasunu náplň, bez toho už bych nechtěl být. Moje zkušenosti podrobně.

Matkal

Miluju tu chuť, nepálí mě na jazyku! A nic se nemusí čistit, to je fakt super. Navíc jsem hračička, takže mám každou chvíli jiný kroužek a dvířka.

Michal

Patří do rubriky: IQOS NOVINKY IQOS ILUMA VIDEORECENZE
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.