JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Recenze: Jak jsem dostal od Ježíška rovnou dva IQOSy a stejně ani jeden nezahálí

Vánoce jsou svátky hojnosti a není nad to, když rodině včas oznámíte, čím by vám udělala radost. Vyhnete se pochybným dárkům z Číny, nedorazí ponožky ani bačkory. Riskujete ale, že budete mít jednu věc dvakrát. 

0

Mého nadšení pro IQOS si v rodině nikdo nemohl nevšimnout. Týdny jsem nemluvil o ničem jiném a když jsem si ho těsně před Vánoci zapůjčil, musel jsem s ním být až otravný. Ale pozornost se mi líbila, od dob prvních chytrých telefonů jsem už dlouho nezažil, abych byl středem pozornosti všude, kam jsem s IQOS zavítal. Nakonec právě čtete web, kam pro vás shromažďuji nejlepší rady, novinky a návody a pravděpodobně jste přišli ze Facebook skupiny, kterou jsem založil. 

 

Zapůjčení těsně před Vánoci byl strategický tah, každý si všimnul, co mi udělá radost a nemusel ze mě mámit další nápady. Zabil jsem dvě mouchy jednou ranou, každoročně způsobuji všem vrásky, když ze mě tahají, co by mi měli koupit a já si objednávám leda ponožky nebo pantofle. 

Den před Štědrým dnem to přišlo, maminka vytasila řádný díl svého důchodu a byla ráda, že mě letos neurazí porcelánovým jelenem nebo jinou kravinou. Ochotný dealer Jirka přivezl bílého mazlíka a moje nadšení ještě vzrostlo, když jsem zjistil, že testovací kus už toho měl hodně za sebou a můj nový doutníček ohřívá cigárka o moc chutněji.

 

Večer volal bratr. Z vánočního přání se diskuze stočila na IQOSku a on trpělivě poslouchal moje nadšení. Měl jsem si všimnout, že ho tolik nesdílel, ale nedošlo mi nic, ani když nerad přiznával, že mi ho chtěl koupit také. A že se prý zítra zastaví s dárky. 

 

Zítra bylo vlastně za pár hodin, ve shonu jsme si vyměnili před domem objetí a popřáli si. Stihl jsem ještě bráchovi a jeho přítelkyni nadšeně šermovat před očima mým novým bílým dudlíkem a převzal dárkovou tašku, aniž bych se na ní podíval. Zarazila mě jen věta, že kdyby něco nebylo v pořádku, mám volat dealerovi, zvedl jsem v dotazu obočí a dostal ujištění, že pochopím, až to rozbalím. 

Vycupital jsem domů a neodolal, abych se do taštičky nepodíval. Zatímco jsem v jedné ruce držel svůj právě vyhořelý IQOS, krve by se ve mě nedořezalo, v druhé jsem držel další, v krabičce, úplně nový, zabalený. Byl to největší trapas za dlouhá léta. S bráchou si dáváme dárky spíše symbolické, jsme dospělí chlapi a když už se jednou rozhodl zainvestovat a udělat mi radost, já mu ji pěkně zadupal, šermoval mu zdvojeným dárkem před očima a on nehnul ani brvou a dělal, že se nic neděje. 

 

Milý bráško, udělali jste mi oba obrovskou radost, bez ohledu na to, kolik už bych měl IQOSů doma. Bylo vidět, že jsi vnímal mé přání a toho si cením víc, než celého dárku. A můžu tě uklidnit, představa, že by se mi můj jediný IQOS rozbil a já si nemohl zahřát okamžitě další cigárko, pro mě byla stejně nepřijatelná a hned v lednu jsem si chtěl koupit náhradní. A tak už ho mám. A každou jinou barvu. Jsi nejlepší brácha na světě! 

 

Aktualizace po týdnu

Oba IQOSy si doma žijí v symbióze. Zdatně využily mé neschopnosti vracet doutníček do nabíječky, takže se ani jeden nezastaví. Bělásek se mnou courá po cestách a černoušek si hoví doma, připravený, až opět sáhnu po bráškovi, který zasvítí červeně. Pak přijde jeho okamžik a tetelí se blahem, aby nás oba zahřál. 

Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Recenze lil SOLID 2.0, dalšího zařízení na zahřívání tabáku pod značkou IQOS

0

Philip Morris zahájil prodej nového zařízení lil Solid 2.0 v České republice. Vyrábí ho korejský KT&G a v Evropě bude dostupný pod patronátem IQOS jako jeho levnější varianta. Současně se pro lil prodávají nové náplně Fiit, které jsou kompatibilní s IQOS.   

comments powered by Disqus

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.