Sledujte recenze na našem novém youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 300 Kč s naším slevovým kódem.

Recenze: Jak jsem dostal od Ježíška rovnou dva IQOSy a stejně ani jeden nezahálí

Vánoce jsou svátky hojnosti a není nad to, když rodině včas oznámíte, čím by vám udělala radost. Vyhnete se pochybným dárkům z Číny, nedorazí ponožky ani bačkory. Riskujete ale, že budete mít jednu věc dvakrát. 

0

Mého nadšení pro IQOS si v rodině nikdo nemohl nevšimnout. Týdny jsem nemluvil o ničem jiném a když jsem si ho těsně před Vánoci zapůjčil, musel jsem s ním být až otravný. Ale pozornost se mi líbila, od dob prvních chytrých telefonů jsem už dlouho nezažil, abych byl středem pozornosti všude, kam jsem s IQOS zavítal. Nakonec právě čtete web, kam pro vás shromažďuji nejlepší rady, novinky a návody a pravděpodobně jste přišli ze Facebook skupiny, kterou jsem založil. 

 

Zapůjčení těsně před Vánoci byl strategický tah, každý si všimnul, co mi udělá radost a nemusel ze mě mámit další nápady. Zabil jsem dvě mouchy jednou ranou, každoročně způsobuji všem vrásky, když ze mě tahají, co by mi měli koupit a já si objednávám leda ponožky nebo pantofle. 

Den před Štědrým dnem to přišlo, maminka vytasila řádný díl svého důchodu a byla ráda, že mě letos neurazí porcelánovým jelenem nebo jinou kravinou. Ochotný dealer Jirka přivezl bílého mazlíka a moje nadšení ještě vzrostlo, když jsem zjistil, že testovací kus už toho měl hodně za sebou a můj nový doutníček ohřívá cigárka o moc chutněji.

 

Večer volal bratr. Z vánočního přání se diskuze stočila na IQOSku a on trpělivě poslouchal moje nadšení. Měl jsem si všimnout, že ho tolik nesdílel, ale nedošlo mi nic, ani když nerad přiznával, že mi ho chtěl koupit také. A že se prý zítra zastaví s dárky. 

 

Zítra bylo vlastně za pár hodin, ve shonu jsme si vyměnili před domem objetí a popřáli si. Stihl jsem ještě bráchovi a jeho přítelkyni nadšeně šermovat před očima mým novým bílým dudlíkem a převzal dárkovou tašku, aniž bych se na ní podíval. Zarazila mě jen věta, že kdyby něco nebylo v pořádku, mám volat dealerovi, zvedl jsem v dotazu obočí a dostal ujištění, že pochopím, až to rozbalím. 

Vycupital jsem domů a neodolal, abych se do taštičky nepodíval. Zatímco jsem v jedné ruce držel svůj právě vyhořelý IQOS, krve by se ve mě nedořezalo, v druhé jsem držel další, v krabičce, úplně nový, zabalený. Byl to největší trapas za dlouhá léta. S bráchou si dáváme dárky spíše symbolické, jsme dospělí chlapi a když už se jednou rozhodl zainvestovat a udělat mi radost, já mu ji pěkně zadupal, šermoval mu zdvojeným dárkem před očima a on nehnul ani brvou a dělal, že se nic neděje. 

 

Milý bráško, udělali jste mi oba obrovskou radost, bez ohledu na to, kolik už bych měl IQOSů doma. Bylo vidět, že jsi vnímal mé přání a toho si cením víc, než celého dárku. A můžu tě uklidnit, představa, že by se mi můj jediný IQOS rozbil a já si nemohl zahřát okamžitě další cigárko, pro mě byla stejně nepřijatelná a hned v lednu jsem si chtěl koupit náhradní. A tak už ho mám. A každou jinou barvu. Jsi nejlepší brácha na světě! 

 

Aktualizace po týdnu

Oba IQOSy si doma žijí v symbióze. Zdatně využily mé neschopnosti vracet doutníček do nabíječky, takže se ani jeden nezastaví. Bělásek se mnou courá po cestách a černoušek si hoví doma, připravený, až opět sáhnu po bráškovi, který zasvítí červeně. Pak přijde jeho okamžik a tetelí se blahem, aby nás oba zahřál. 

Upravit

IQFAN magazín Youtube

Novinky

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.