Nezávislý web, Philip Morris Products S.A. ho neautorizoval, nepřevzal nad ním záštitu ani ho jinak neschválil.

JAK ZÍSKAT IQOS ZDARMA

Revoluční systém užívání tabáku můžete získat s naší slevou zdarma ke kartonu náplní HEETS.

IQOS můžete s naší slevou získat zdarma ke kartonu HEETS.

Rychlý návod a užitečné tipy, jak správně kouřit náplně HEETS, jak často čistit holder

Přinášíme vám několik užitečných tipů, jak správně kouřit elektronickou cigaretu IQOS, jak správně a často čistit IQOS, co dělat, když jsou HEETS příliš tvrdé a netáhnou, jak správně nabíjet. Přečtete si užitečné tipy, jak často používat čistítko nebo lihové tyčinky. 

0

Používat IQOS není to žádná věda, brzy si sami najdete ideální postup, nejdříve si ale přečtěte naše doporučení. Důležité je především pravidelné a správné IQOS čištění. A pokud vás zajímají i další dobré rady, navštivte naší rubriku Tipy a návody pro IQOS.

 

Pro čištění IQOS 3 a DUO platí ještě další doporučení, přečtěte si Jak správně čistit IQOS 3 DUO

 

Rychlý návod k použití

Nejdříve si prohlédněte základní kroky pro použití IQOS. Nezapomeňte, že po dokouření musíte vyjmout náplň pomocí horního krytu, netahejte cigaretu ven za filtr, spálený tabák by zůstal uvnitř. 

Koupit IQOS s promokódem v akci za 90 Kč 

Užitečné tipy pro používání IQOS

 • IQOS potahujte velmi zvolna, spíše pomalu, pro lepší chuť se snažte nepřehřívat filtr.
 • Ponechávejte co největší rozestupy mezi potáhnutím, filtr stihne více schladnout a celkově se prodlouží doba kouření. 
 • Nenechte se zaskočit počáteční chutí nebo pokašláváním, na teplejší kouř si rychle zvyknete. Více o kašli z IQOS.
 • Naučte se ihned po dokouření vracet HeatStick do základny, není delších 6 minut než se nabije, když máte chuť si znovu zakouřit :-)
 • Pokud jsou HEETS příliš tvrdé, zkuste náplň nasadit až po zapnutí do rozehřátého holderu, zastrčí se snadněji. 
 • Pokud HEETS netáhne podle vašich představ, někdy pomůže náplň předem profouknout, někteří uživatelé dávají dokonce krabičky zamrazit, rozmrznutím mírně zvlhne.
 • IQOS je potřeba pravidelně čistit, nejlépe po každé krabičce. Speciálně se věnujte připáleninám na kořeni planžety. Jak často a správně čistit IQOS.
 • Základna vydrží nabitá asi na 20-30 náplní HEETS, používejte přednostně originální dobíječku z krabice, dobíječky od mobilů a auto dobíječky většinou nejsou dost silné.
 • Krabička náplní je dělená, prázdné místo se dobře hodí na nedopalky třeba v restauraci, odkud zmizely popelníky. Někde se ale setkáte s Heetelníkem.
 • Náplně HEETS kupujte po kartonech, v eshopu výrobce i v trafikách jsou o 100Kč levnější, karton vyjde na 900Kč. Jaké existují varianty HEETS.
 • Cigareta IQOS je registrovaná na jméno, při nákupu z druhé ruky se vždy doptejte na původní registraci a preventivně vyžadujte doklad o koupi, ačkoli ho zatím pro reklamaci nepotřebujete. Více v Jak registrovat a odpárovat IQOS.
 • Reklamaci na místě výměnou vyřídí jakýkoli pop-up prodejní stánek v supermarketech, IQOS Lounge nebo osobně váš dealer, od kterého jste nakupovali. Podrobněji v článku Jak a kde reklamovat IQOS.
Patří do rubriky: Čištění IQOS
Upravit

IQOSmag Youtube

Mohlo by vás zajímat

Novinky

IQOS je zdravější, má nízkou škodlivost a začíná být levnější než cigarety

0

O škodlivosti IQOS se od zahájení prodeje vedou vášnivé diskuze. S přibývajícím časem toho o zahřívání tabáku víme stále více ze zkušeností, i mnoha odborných studií. Je ale třeba stále myslet na to, že každé užívání tabáku je škodlivé.  

comments powered by Disqus