Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Rychlý návod a užitečné tipy, jak správně kouřit náplně HEETS, jak často čistit holder

Přinášíme vám několik užitečných tipů, jak správně kouřit elektronickou cigaretu IQOS, jak správně a často čistit IQOS, co dělat, když jsou HEETS příliš tvrdé a netáhnou, jak správně nabíjet. Přečtete si užitečné tipy, jak často používat čistítko nebo lihové tyčinky. 

0

Používat IQOS není to žádná věda, brzy si sami najdete ideální postup, nejdříve si ale přečtěte naše doporučení. Důležité je především pravidelné a správné IQOS čištění. A pokud vás zajímají i další dobré rady, navštivte naší rubriku Tipy a návody pro IQOS.

 

Pro čištění IQOS 3 a DUO platí ještě další doporučení, přečtěte si Jak správně čistit IQOS 3 DUO

IQOS komunita cestovatelů

Reálné zkušenosti uživatelů IQOS z dalších zemí.

Rychlý návod k použití

Nejdříve si prohlédněte základní kroky pro použití IQOS. Nezapomeňte, že po dokouření musíte vyjmout náplň pomocí horního krytu, netahejte cigaretu ven za filtr, spálený tabák by zůstal uvnitř. 

Koupit IQOS s promokódem se slevou 

Užitečné tipy pro používání IQOS

 • IQOS potahujte velmi zvolna, spíše pomalu, pro lepší chuť se snažte nepřehřívat filtr.
 • Ponechávejte co největší rozestupy mezi potáhnutím, filtr stihne více schladnout a celkově se prodlouží doba kouření. 
 • Nenechte se zaskočit počáteční chutí nebo pokašláváním, na teplejší kouř si rychle zvyknete. Více o kašli z IQOS.
 • Naučte se ihned po dokouření vracet HeatStick do základny, není delších 6 minut než se nabije, když máte chuť si znovu zakouřit :-)
 • Pokud jsou HEETS příliš tvrdé, zkuste náplň nasadit až po zapnutí do rozehřátého holderu, zastrčí se snadněji. 
 • Pokud HEETS netáhne podle vašich představ, někdy pomůže náplň předem profouknout, někteří uživatelé dávají dokonce krabičky zamrazit, rozmrznutím mírně zvlhne.
 • IQOS je potřeba pravidelně čistit, nejlépe po každé krabičce. Speciálně se věnujte připáleninám na kořeni planžety. Jak často a správně čistit IQOS.
 • Základna vydrží nabitá asi na 20-30 náplní HEETS, používejte přednostně originální dobíječku z krabice, dobíječky od mobilů a auto dobíječky většinou nejsou dost silné.
 • Krabička náplní je dělená, prázdné místo se dobře hodí na nedopalky třeba v restauraci, odkud zmizely popelníky. Někde se ale setkáte s Heetelníkem.
 • Náplně HEETS kupujte po kartonech, v eshopu výrobce i v trafikách jsou o 100Kč levnější, karton vyjde na 900Kč. Jaké existují varianty HEETS.
 • Cigareta IQOS je registrovaná na jméno, při nákupu z druhé ruky se vždy doptejte na původní registraci a preventivně vyžadujte doklad o koupi, ačkoli ho zatím pro reklamaci nepotřebujete. Více v Jak registrovat a odpárovat IQOS.
 • Reklamaci na místě výměnou vyřídí jakýkoli pop-up prodejní stánek v supermarketech, IQOS Lounge nebo osobně váš dealer, od kterého jste nakupovali. Podrobněji v článku Jak a kde reklamovat IQOS.
Patří do rubriky: ČIŠTĚNÍ IQOS
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.