Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Rychlý návod jak začít používat IQOS ILUMA, první kroky po otevření krabice

Máte nové zařízení IQOS ILUMA? Gratulujeme! Pojďme se podívat na první kroky jak ho začít používat, doporučíme jak vybrat náplně TEREA a na konci jsme vybrali užitečné tipy do začátku.

0

Tento návod se týká IQOS ILUMA, platí ale také pro IQOS ILUMA ONE a IQOS ILUMA PRIME. Jestli nevíte v čem se liší, přečtěte si srovnání všech tří modelů ILUMA.
Recenze všech tří zařízení nebo se podívejte na video:

Pokud IQOS ještě nemáte, přečtěte si naše tipy jak si ho pořídit se slevou a jak doporučujeme začít.

Jak koupit IQOS se slevou

 

Zapnutí IQOS ILUMA

Po vybalení z krabice je potřeba IQOS ILUMA zapnout. Podržte tlačítko na nabíječce po dobu 4 vteřin. Tím je zařízení připraveno k provozu. Podle počtu kontrolek zjistíte, jak je nabíječka nabitá. Pokud nesvítí žádné kontrolky, IQOS nabijte. 

 

Nabíjení 
Než vyrazíte do světa, ILUMA nabijte pomocí adaptéru USB-C z krabice. Použít můžete např. i nabíječku vašeho mobilního telefonu. Plné nabití trvá cca 135 minut, kontrolky budou blikat. Během prvního použití může trvat i delší dobu, než se začne nabíjet. Krátkým stiskem tlačítka zjistíte stav baterie. Stiskem tlačítka na nahřívači ověříte stav jeho nabití, měly by svítit dvě kontrolky pro dvě použití náplní, pokud svítí oranžově, není nabitý.

 

První použití IQOS ILUMA

Máte nabito? Jste připraveni na první náplň TEREA. Pokud jste si ještě nevybrali, můžete se podívat do našeho katalogu náplní TEREA, nebo se podívat na srovnání všech variant TEREA na trhu.

 

Náplň zasuňte do nahřívače, automaticky dojde k zahájení nahřívání, které je oznámeno zavibrováním, kontrolky pulsují. Výjimkou je IQOS ILUMA ONE, kde musíte podržet tlačítko pro aktivaci. 

 

Vyčkejte cca 15 sekund, IQOS po nahřátí náplně opět zavibruje, kontrolky svítí a můžete začít potahovat po dobu cca 6 minut nebo 13 potažení. Pokud náplň kdykoli vytáhnete, nahřívání se automaticky deaktivuje. 30 sekund před koncem IQOS opět zavibruje, zbývají dvě potažení. Pak náplň jemně vytáhněte a vyhoďte, je určená pouze na jedno použití. 

Reálné zkušenosti dalších uživatelů IQOS

 

Tipy pro uživatele IQOS ILUMA

Patří do rubriky: CO JE IQOS IQOS ILUMA
Upravit

IQFAN magazín Youtube

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.