Sledujte recenze na našem youtube kanálu IQFAN magazín !
  Sledujte recenze na youtube IQFAN !

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Přečtěte si, jak koupit IQOS levněji o 200 Kč s naším slevovým kódem.

Srovnání, jaký je rozdíl mezi novou generací IQOS ILUMA a předchozí generace IQOS 3 DUO

Zákazníci se ptají, jaký je rozdíl mezi novou generací IQOS ILUMA a předchozích verzí, např. IQOS 3 DUO. Srovnali jsme přehledně všechny výhody, které novinka přináší. 

0

Výrobce označuje novou generaci ILUMA za revoluční a nejde o nadsázku, nové indukční nahřívání náplní TEREA je obrovskou pozitivní změnou, výhod je ale o mnoho víc. Pro srovnání jsme vybrali IQOS 3 DUO, ale výhody IQOS ILUMA platí o proti všem předchozím generacím. 

Srovnání obou generací v katalogu

 

Přehled změn v IQOS ILUMA

  1. Výrazně čistější chuť tabáku
  2. Žádné čištění a výrazně méně zápachu díky uzavření náplně TEREA
  3. Přijemnější používání, nové funkce
  4. Chybějící nahřívací čepel
  5. Vyšší spolehlivost nabíjení
  6. Nelze použít náplně HEETS

Výrazně čistější chuť tabáku

IQOS ILUMA nahřívá tabák pomocí indukce, které je díky nahřívacímu tělísku uvnitř každé náplně TEREA šetrnější k tabáku, tolik se nepřehřívá a skvěle chutná. Rozdíl je cítit od prvního potažení. 

 

Žádné nečistoty díky TEREA

Nové náplně TEREA mají nahřívací tělísko uvnitř a proto jsou dole uzavřené speciálním filtrem, díky němu se neuvolňují žádné zbytky tabáku, které se na IQOS 3 DUO připalovaly na čepel. Není už tedy potřeba čistit. Filtr odstraňuje i významnou část zápachu, rozdíl je patrný od prvního potažení, ale i po vyjmutí náplně, kdy např. Amber nebo Mauve Wave smrděly opravdu dost. 

 

Nové funkce pro používání

IQOS ILUMA PRIME a IQOS ILUMA jsou vybaveny novými funkcemi ovládání. Automaticky aktivují nahřívání po vložení náplně, vytažením se nahřívání zastaví.  Pokud je nahřívač vybitý, svítí oranžově. Po aktivaci přes aplikaci na webu IQOS umí poklepáním nahřívač během nahřívání vibračně signalizovat, kolik ještě zbývá náplně do konce. Pokud pohnete nahřívačem, rozsvítí se kontrolky stavu nabití a hned víte, na kolik je nahřívač nabitý. Tlačítko už tedy vlastně není vůbec potřeba. 

 

Chybějící nahřívací čepel

Chybějící nahřívací čepel IQOS ILUMA zvyšuje spolehlivost. Byla odstraněna největší nevýhoda IQOS 3 DUO, kde docházelo ke zlomení čepele a následným zbytečným reklamacím. 

 

Vyšší spolehlivost nabíjení

IQOS 3 DUO trpěl po vložení nahřívače na nedoléhající kontakty nabíječky a občas svítil červeně. Bylo to způsobené z části nečistotami z tabáku a také díky konstrukci dolních kontaktů. U IQOS ILUMA jsou kontakty zdvojené, spolehlivost je tedy vyšší i díky tomu, že už do nabíječky nenapadají žádné nečistoty z uzavřených náplní TEREA.  

 

Náplně nejsou zaměnitelné

Z výše napsaného vyplývá, že v IQOS ILUMA nelze použít starší náplně HEETS, protože by je nemělo co nahřívat, chybí čepel. Platí to i opačně, náplně TEREA nejdou použít v žádném starším zařízení, protože by se záslepka okamžitě napekla na nahřívací čepel. Na to je tedy potřeba dávat pozor. 

 

Pokud jsme vás přesvědčili, že jde o opravdovou revoluci, můžete si IQOS ILUMA koupit se slevou jako nový zákazník. 

Jak koupit IQOS ILUMA se slevou

Patří do rubriky: TIPY A NÁVODY CO JE IQOS IQOS NOVINKY
Upravit

IQFAN magazín Youtube

Mohlo by vás zajímat

Nová generace IQOS ILUMA je budoucnost, nahřívá tabák indukčně bez vnitřní čepele

0

Společnost Philip Morris zahájila prodej nové generace IQOS nazvané ILUMA. V nabídce jsou tři typy produktů, IQOS ILUMA Prime, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Revolucí je zahřívání tabáku pomocí indukce bez středové čepele, což zlepší požitek a odstraní poruchovost a znečišťování. 

JAK KOUPIT IQOS SE SLEVOU

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.

Revoluční systém užívání tabáku koupíte se slevou od nás levněji.